Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert egyre nagyobb divat es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert egyre nagyobb divat es egyre elfogadottabb minel k@rvasabban kinezni es mindent kitenni aztan meg sirni, ha valami rossz tortenik az emberrel?

Figyelt kérdés

Regen a 4-es fout mellett alltak olyan nok a tuz mellett, mint ahogy most sokan oltoznek:

- mikro nadrag, ugy, hogy a segge kilog

- melltarto topkent hasznalva

- body felsokent hasznalva

(- 1 dzseki)

(- magassarku)


Hogy lett a prostitualtak oltozete normalizalva?


Csak en akadok ki ezen. Nekem botrany.


Aztan meg ha csodalkoznak, hogy mata reszegen vagy bedrogozva megdugjak oket en nem tudom sajnalni egyiket se. Maga sorsa kovacsa, elkerulhette volna.



2020. febr. 23. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem tudják egymást igazán überelni... Egyikben sincs semmi különleges, így nem tud mit tenni.
2020. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
én is ezen vagyok ki akadva a 12 évestől a 60 éves nyanyákig mindenki úgy öltözik mint egy prosti
2020. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
HÚ, de nagy tragédia női idomokat látni azt a rohadt! :D Ennél nagyobb problémátok ne legyen!
2020. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem ez a fajta öltözködés zavar, hanem:


a. amikor olyan nők öltöznek így akiknek nincs meg hozzá az alakjuk.

b. a tipikus szűzqrvák, aki csak húzza a pasikat aztán senkivel semmi, soha.


Minden más esetben kifejezetten bírom. :)

2020. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4 inkább az van amit le írtál
2020. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A valaszokbol es aki erkolcsebb le lett szavazva, ugylatom teljesen elfogadotta valt akkor ez az oltozkodesi forma.

Oregszem 29 evesen ezek szerint. 😃


Ezek a kislanyok szoktak meg sirni, hogy nincs sehol egy rendes pasi, meg csak dugasra kellenek. A kedvenceim az egyedulallo fiatal anyukak, akik bekaptak a legyet egy futo kapcsolatban, ha az egyaltalan az volt. Itt is vannak jo kerdesek toluk. 🤣

2020. febr. 23. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Szoktam body-t felső nélkül hordani kosztüm alatt, sőt combfixet és harisnyatartót is... akkor már ribi vagyok? Ne haragudj, nálunk ez elvárás munkahelyen hogy ne slamposan jelenjünk meg. Így járok haza, és nem tehetek róla hogy tömegközlekedéssel és vannak olyanok mint te és ez zavarja.
2020. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!