Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat tényleg zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat tényleg zavarja, ha egy nő nem hord fehérneműket, vagy csak én botlottam rossz emberekbe?

Figyelt kérdés
Kiskori fóbia, hogy utálom, ha a bőrömhöz ér a ruha. Mint tudjuk, sem a melltartó, sem a bugyi nem egy kellemes mulatság. Inkább gyakrabban cserélem a ruháimat, csakhogy ne kelljen hordanom azokat. Volt, amelyik férfi igénytelennek tartott, mikor társkeresőztem, holott fürdök rendesen, fogorvosom megdicsért, amiért ilyenek a fogaim, nincsen semmilyen e.ü problémám, vigyázok magamra. Persze az ember azt gondolná, hogy aki így “vigyáz” magára, az elkap valamit, de aki nem lát tovább ennél, azért nem kár.
2021. ápr. 10. 22:51
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
87%
Skót férfiakkal ismerkedj, azok se hordanak gatyát a kilt alatt.
2021. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
44%
Ha itthon vagyok macinaciban, én sem veszek fel bugyit (kivéve, ha megvan), szerintem ebben semmi igénytelenség nincs, rendszeresen tisztálkodok. A melltartó meg abszolút felesleges otthonra, baromi kényelmetlen. Jó, hogy nem kisestélyiben leszek, mikor lazulós napom van 😂.
2021. ápr. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
59%

Annyira bírom mikor altalanodsagban kijelenti valaki hogy a melltartó kényelmetlen. És ezek miatt rám néznek furán hogy éjszaka is hordom. Nem öcsém, csak neked kényelmetlen mert nincs melled. Akinek nagy melle van annak áldás hogy segít tartani valami. (nem kérek privatot).


Azon kívül ne mond nekem hogy soha nincs egy minimális folyasod se. Tehát ez max úgy higiénikus ha minden nap tiszta nadrágot veszel fel. Plusz nem hiszem el hogy nem dörzsöl. Én egyszer felejtettem el bugyit vinni a strandra (eleve a fürdőruha volt rajtam) és így bugyi nélkül kellett hazamennem. Mire hazaertem szét dörzsölt a nadrág. Borzasztó.

2021. ápr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

33# Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a jó. Miért nehéz megérteni...?


Dörzsölés nekem is volt eleinte a combomnál és körülötte is, de kenegettem és megszokta a bőröm. Képzeld, nem maradt volna olyan örökre! :D

2021. ápr. 11. 06:41
 35/51 anonim ***** válasza:
79%

Azért 19 éves nőként, hogyan nem vagy tisztában a ciklus szó tényleges jelentésével? A ciklus maga nem lehet 2-4 nap (az nálad a menzesz, nem a ciklus, bár ezt nem hiszem nem tudja valaki), átlagosan 28, ennek hosszából amúgy lehet sok egyéb problémára is következtetni, de olyan dilettáns módon nyilatkozol a mői dolgokról (például a rákgyanú, de nem is érdekel, amúgy kenetvétel van, ott derül ki, ha további vizsgálat kell, de nyilván nem voltál sosem ilyenen).

Hovatovább ha 4 év alatt ennyire rövidülne a menzesz ideje, az eleve petefészek kimerülés extrém korai jele és tutira nem bólint rá egy nőgyógyász sem, hogy minden rendben, pláne, ha 6-7 napról indult, hiszen még 20 sem vagy, nekem 45 évesen is 28/5, ez egy ngyon jó tükör arról, miképpen működik a hormonháztartásod és egyebek.

Hogy hgozzászóljak a kérdésben említett problémához is.

Szenzoros érzékenység a neve, ha tényleg valós, különböző mértékben sokakat éritn, exgtrémen általában az autizmussal élőknél figyelehető meg.

Nálunk a kisebbik fiam ilyen (ADHD_ADD kombó), de alógatyát ő is visel (igaz, otthon sosem).

Jómagam is kis mértékben szenzorosan érzékeny vagyok, inkább a zajokra, de nálam is kiskorom óta nehézkes a fehérneű viselése. Anyám vért izzadt anno, a műszál és nylon tarkította hetvenes, nyolcvanas években, hogy rendes pamutot szerezzen be, mást meg nem viseltem el, zokniból, bugyiból semmiképpen.

A mai napig rühellem a melltartót, de már annyira profik vannak, hogy hétköznapokon sima sport változatokkal (hogy tartsanak is, mert sajnos elég nagyok voltak mindig is, hiába vagyok vékony) elvagyok, vannak diszkrét varrás nélküléi verziók is, amik a dress code-os blúzos megjelenés alatt is vállalhatóak. Bugyit is úgy kell vadászni, de van már sok kényelmes, nem higiénikus a nélkül egy nőnek a hétköznapokban, otthon oké végülis, sűrűn kell váltani teszem azt a leggings-et, mintha az lenne az alónemű.

Így ez eddig ez mezei hiszti szerintem (ha valós), ha extrém szenzoros megérti, hogy kell, akkor egy 19 éves nő se játssza már el a hattyú halálát, hogy legalább az utcán, iskolában, melóhelyen alsóneműt viseljen.

Szerintem.

Valasasmilyen mértékű folyása pedig minden nőnek van, ugyanis az a hüvely természetes "öntisztító" mechanizmusa, az egyéni nyilván, hogy mekkora mértékű ez, de azért a fehérnemű 8ha tisztasági betét nem is) mindenképpen kell, hogy ne a gatyáidat kenjed össze, mert az a fújj kategória, aztán meg egész nap abban hesszelsz.

Most akkor vagy hüvelyed nincsen, vagy férfi vagy, bár végülis a kettő voltaképpen ugyanaz.

Itthon gyakran rajtam sincsen bugyi, ha meleg van és kisgatyában, egybekben keverek, ez sosem zavarta a férjem, de biztosan nem libentem volna be sem anno, sem most az irodába kiskosztűmben, hiába extra kényelmes nadrágkosztűmjeim vannak, nem veszem a pucér fenekemre és egyebekre fel őket.

Undorító, már megboicsáss.

Summa summárum, ha mégis valós mindez és neked 6-7 napról rövidülő menzeszed van ( a fne se tudja hány napos ciklussal, mert nem írtad) és folyásod sincs (ilyen pedig hiába "nem vagyunk egyformák-ozol" nem létezik, legfeljebb annyira kevés, hogy nem tulajdonítasz neki jelentőséget) akkor az lesz a legkisebb bajod, hogy kényelmetlen bugyit hordanod, mert olyan hormonális, kezelkésre szoruló bajaid kezdődnek már mnost, aminek az lesz a legapróbb következménye, hogy esetleg meddő lehetsz, de ez nem érint, ha nem akarsz gyereket, viszont az extrém korai öregedésnek nem örülnél te sem, pedig az is szóba jöhet, ha már most ilyen

abnormális módon működik a petefészked.

nincsen neked anyád, akivel mindezt megbeszéljed, hogy helyretegyen és orvoshoz zavarjon (ha magadtól erre nem vagy képes)? Az a minimum, hogy csinálnak egy hormon panelt, de minimum mérnek egy fsh, lh, ösztrogén szintet.

2021. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Néztek hormont (vettek vért endokrinológián) és nincs bajom. Van anyám, nem kommunikálunk, engem a női dolgok meg nem érdekelnek.
2021. ápr. 11. 08:12
 37/51 anonim ***** válasza:
90%

#29 vagyok

Ezt mi csajok egyből tudjuk, egy nő nem így beszél a ciklusáról ;)

Te egy troll pasi vagy valami átoperált izé vagy 😃

2021. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
89%

"Miért is?"


(már hogy miért is feltételezik velem együtt, hogy férfi vagy)


Többek között azért, mert a válaszodból kiderült, hogy nem vagy tisztában a ciklus szó jelentésével, és kevered azzal, hogy hány napos a menstruáció.

2021. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
25%

Nekem bejön, hogy a kérdésre is legyen válasz!

Mikor hasznos veszel fel, mikor nincs rá szükség, minek... :)))

2021. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
28%
Melltartót én sem hordok,bugyit se mindig.Aki tudja nem tartott igénytelennek.Amúgy sem érdekel ki mit mondd
2021. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!