Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat tényleg zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat tényleg zavarja, ha egy nő nem hord fehérneműket, vagy csak én botlottam rossz emberekbe?

Figyelt kérdés
Kiskori fóbia, hogy utálom, ha a bőrömhöz ér a ruha. Mint tudjuk, sem a melltartó, sem a bugyi nem egy kellemes mulatság. Inkább gyakrabban cserélem a ruháimat, csakhogy ne kelljen hordanom azokat. Volt, amelyik férfi igénytelennek tartott, mikor társkeresőztem, holott fürdök rendesen, fogorvosom megdicsért, amiért ilyenek a fogaim, nincsen semmilyen e.ü problémám, vigyázok magamra. Persze az ember azt gondolná, hogy aki így “vigyáz” magára, az elkap valamit, de aki nem lát tovább ennél, azért nem kár.
2021. ápr. 10. 22:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
74%

"Annyira bírom mikor altalanodsagban kijelenti valaki hogy a melltartó kényelmetlen. ..... Nem öcsém, csak neked kényelmetlen mert nincs melled. Akinek nagy melle van annak áldás hogy segít tartani valami."


Kritikai észrevétellel illetsz valakit, mert általánosít, de közben nem veszed észre, hogy az utóbbi kijelentéssel te saját magad is épp úgy általánosítasz a saját tapasztalatodat másokra kivetítve.


Nem gondolnám, hogy nekem pl. 95 D kosárral azért kényelmetlen a melltartó, mert "nincs mellem". xD

2021. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
44%
Nincs rosszab az igénytelen nőknél.
2021. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
79%

Ez tényleg férfi.

De ha egy pasinak ennyire fogalma sincs a női testről akkor miért próbál nőként kérdést írni?

2021. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
43# Nem kell tárgyilagosítanod, sem ellenem uszítani másokat, csupán mert nem szokásom ilyenekről beszélgetni, és mert egy szónak nem voltam tisztában a jelentésével.
2021. ápr. 11. 11:36
 45/51 anonim ***** válasza:
65%
Már az előzőekben mások is rájöttek és leírták, de ne zavarjon.
2021. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
41%

Hát nem tudom, puha pamutszoknyát (kétrétegű, bő szabású) simán felveszek bugyi nélkül.

Melltartó a méretemben nincs.

"Régebben" nem hordtak bugyit/alsónadrágot az emberek, valahogy mégis túléltek.

Az biztos, hogy nadrágot nem tudnék bugyi nélkül felvenni.

2021. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%
#41, aha, biztos sokkal kényelmesebb hogy nem tartja semmi, húzza a súlya, ha intenzívebben mozogsz lötyög minden fele ami nagy meretnel konkrétan fájdalmas, beizzad alatta vagy a kettő között..mesélj még..
2021. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjátok... Már több kérdése is volt ennek a FÉRFINEK, ami arról szólt, hogy ő egy nő, és nem hord bugyit...
2021. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
48# Ebben a rovatban ez a 2. kérdésem... Nagyon okos lehetsz. :D
2021. ápr. 11. 16:01
 50/51 anonim ***** válasza:

Kérdező,

“tárgyilagosítani”

Wtf 🤣

A helyedben egy picit gyúrnék agyra is. Egy picit. 🤣

2021. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!