Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a pár tagjai sokat flangáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pár tagjai sokat flangálnak otthon fehérneműben, az rossz hatással van a kapcsolatra szerintetek, vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Rossz hatással van, mert kevésbé lesz izgalmas ha intim helyzetbe kerülnek
így több lesz köztük a szex
Ez nem oszt, nem szoroz.
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Több a szex, de a megfázás is.
2020. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Akinek az az érve, hogy így megunja a másik testét, annak amúgy sem való kapcsolat, mert úgyis megunná, csak idő kérdése.


Annyira felajzottnak lenni meg szintén szar lehet, hogy a fehérneműben flangáló párod mellett nem bírsz békében elmenni.

2020. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem 18 fok van a lakásban, hanem jóval több.
2020. nov. 3. 00:02
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Nyáron én mindig így vagyok, mert gyűlölöm a meleget és a nyarat. Úgyhogy nem zavar, ha mások is.


Az utca már más kérdés, ott undorító tud lenni nyáron a sok szétnyitott inges trotyakos bácsi, csak rövidgatyás hónaljferi, alulöltözött öregasszonyok és kihívó ruházatú fiatalabb nők.


Tél rulz, szépen felöltözve. Így kellene mindig. Miért nem tudtam én Kanadába vagy Dániába születni?

2020. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nyáron simán alszom csak bugyiban vagy meztelenül. Nekem ez a normális. Nem tudom a jövendőbelim hogy fog hozzáállni, de én lazán szeretem.
2020. nov. 3. 00:08
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hááát, a fehérnemü nem, de a flangálás lehet rossz hatással:-)
2020. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nyáron jó mert nem kell klímára költeni, télen rossz mert több a fűtésszámla.
2020. nov. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Egy idö mulva lehet erzeketlenné valna egy ffi szerintem

Nöi titokzatossàg tartàs az zero.az pedig izgalmasan hatna

2020. nov. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

#8 Hosszútávú kapcsolatokról volt szó. Te milyen titokzatosságot tudsz felmutatni a testeden, ami 10 év után is meglepi a párodat?


Szerintem semmi jelentősége, ha ez mindkét félnek megfelel. Több év együttélés után egyébként sem csak annyiból áll a szexuális vágy, hogy megláttuk egymást fehérneműben. Többet számít, hogy az ember kényelmesen érezze magát, mert attól a hangulata is jobb lesz.

2020. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
9# van aki hosszubtavban mar nem is kivanja a parjat..en erröl irtam. Annak oka van.
2020. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!