Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedés kapcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés kapcsán kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el használni a Facebook ismerkedős részét.

Vannak egyezések, viszont a beszélgetés nagyon döcögős. De inkább az a jellemző hogy eltűnnek a nők válasz nélkül. Csak akkor tudnám miért jelöl vissza...

Legutóbb is 2 napig chateltünk, de kb harapófogóval kell mindent kihúzni az adott nőből. Kérdezni is ritkán kérdez, akkor is csak inkább visszakérdez az én kérdésem kapcsán. Semmi önálló érdeklődés...

Rákérdezek hogy nem zavarom e esetleg, erre azt mondja nem. Mégsem kérdez semmit, illetve sokszor teljesen mást reagál , nem arra válaszol amit kérdeztem.

A kérdésem az , hogy jól érzem-e azt hogy az ilyen beszélgetéseket nekem sem kellene erőlteni?

Hiszen ha szimpatikus vagyok valakinek akkor az érdeklődik nem? Vagy én gondolom rosszul?

Egyébként felnőtt nőkről van szó...30 felett.


2021. ápr. 10. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen , akit érdekelsz az kérdezni fog és érdeklődik.

Sajnos nagyon sok nő csak unalomból írogat vissza, de kb 1 perc után lehet látni hogy érdekled e vagy sem.

2021. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ugyanez.

Abszolút nem erőltetik meg magukat kommunikáció terén, kb elvárnák hogy szórakoztasd, úgy hogy nem tudsz róla semmit.

Ne kérdezz alap dolgokat pl mivel foglakozik mondjuk, mert akkor unalmas, sablonos vagy.

Semmit nem tesz hozzá, amivel előre vihetné a beszélgetést, max visszakérdez hogy "és te?".

Nincs ez közös pont mint pl munkahelyen amiből el lehetne indítani egy beszélgetést.

Találkozni persze nem akar, mert korai neki (bár volt akivel lehetett, de 2 tali után lepattint)

Ezért nincs is kedvem már ráírni a párokra, csak dísznek vagyok fenn, nézelődni.

2021. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez elkeserítő 😔
2021. ápr. 10. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Részben akit érdekelsz, az érdeklődik.

De főként, akivel passzoltok, azzal kezdettől gördülékenyen megy a beszélgetés.

2021. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen az így van, tanúsíthatom :)
2021. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én férfiaknál is tapasztaltam ugyan ezt
2021. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!