Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem működik a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem működik a saját kategóriában való keresgélés?

Figyelt kérdés

Elég alapvető, hogy mindenhol azt hallja az ember, hogy keressen valakit a saját kategóriájában és ennyi a titok. Megpróbáltam és nem ment.


Voltak kapcsolataim, de mindig én voltam a "jobb". A környezetemtől simán megkaptam, hogy találhatnék az adott párjaimnál jobbakat is. Olyan kategóriájú embereket képzeltek el külső terén mellém, akiknél semmi esélyem sem volt.


A gond mégsem ez, hanem a belső. Egyszerűen nem találtam olyat, akivel belső terén is passzolnánk. 1 ilyen kapcsolatom volt, az viszont sajnos a távolság miatt véget ért. (Ráadásul, ott külső terén tényleg én voltam sokkal jobb, viszont nekem mégis tetszett a másik.)


Ez a saját kategóriás szöveg ennyire nem működik a valóságban, hanem csak egy odavágott közhely? Vagy mit csinálhatok rosszul?



2021. ápr. 9. 13:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

" a normális nők nem veszik emberszámba"


Ne keverd már a szezont a faszonnal!


A hajléktalanokat is emberszámba veszem, de járni nem járnék velük.

2021. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21: Elég baj, ha mondjuk egy évek óta egyedülálló, sportos, humoros, barátokkal, célokkal rendelkező mérnököt egy kategóriába veszel egy igénytelen hajléktalannal!
2021. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A szövegértés gondolom nem az erősséged.


Az, hogy valakit emberszámba veszel, meg hogy összejössz vele, olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől.

2021. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, ha senki nem jön össze veled, akkor valószínűleg veled van a baj, és nem a világ összes nőjével.
2021. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként meg, ha senki nem jön össze veled, akkor valószínűleg veled van a baj,


Elég csak nem vonzónak lenni (nem testre értem, sok sportos ismerős pasi van aki ronda arcú és ugyanúgy levegőnek nézik őket a nők, mint az átlag pasikat) arcilag. Igen, foghatjuk rá, hogy veled van a baj. Mert nem születtél helyesnek. Csak éppen ez önhibádon kívül van, te nem tehetsz erről (hacsak nem te csúfítottad el magad).

2021. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!