Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem működik a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem működik a saját kategóriában való keresgélés?

Figyelt kérdés

Elég alapvető, hogy mindenhol azt hallja az ember, hogy keressen valakit a saját kategóriájában és ennyi a titok. Megpróbáltam és nem ment.


Voltak kapcsolataim, de mindig én voltam a "jobb". A környezetemtől simán megkaptam, hogy találhatnék az adott párjaimnál jobbakat is. Olyan kategóriájú embereket képzeltek el külső terén mellém, akiknél semmi esélyem sem volt.


A gond mégsem ez, hanem a belső. Egyszerűen nem találtam olyat, akivel belső terén is passzolnánk. 1 ilyen kapcsolatom volt, az viszont sajnos a távolság miatt véget ért. (Ráadásul, ott külső terén tényleg én voltam sokkal jobb, viszont nekem mégis tetszett a másik.)


Ez a saját kategóriás szöveg ennyire nem működik a valóságban, hanem csak egy odavágott közhely? Vagy mit csinálhatok rosszul?



2021. ápr. 9. 13:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem ezeket a veszekedéseket a kategóriák miatt, szóval ezt inkább mellőzzük. Nagyon úgy jön le, hogy akik ellene vannak, pusztán ezért többnek érzik magukat és ezt nagyon fitoktatni akarják. Nos, szerintem arra senki sem kíváncsi, hogy jobbnak állítjátok be magatokat. Ha esetleg valóban ennyire a kategóriák ellen vagytok, akkor mutassatok olyan párokat, akik ezt cáfolják. Ne a netről, 10000-ből egyet, hanem többet. Attól nem lesztek jobbak senkinél, ha a kategóriákban gondolkodókat szidjátok.



4: Erre így még nem gondoltam, de jogosan és reálisan hangzik. Lehet, hogy így meg is van a magyarázat.


6: Leírtam, hogy ki mondta: A környezetem. Plusz, a párjaim egy része is simán megmondta, hogy nem is értik, hogy lehetek velük és miért nem keresek mást. (Egyébként, ha válaszolsz egy kérdésre, kérlek olvasd is el.)

Ha konkrét példákat szeretnél:

- Átlagos a testalkatom, voltam már izmos is. Eközben volt durván túlsúlyos pátom. (Egyébként bejön, ha van valakin pár plusz kiló, de amikor 80-ról felszaladt 100 fölé, az már sok volt.)

- Ha megígértem valamit, akkor azt tartottam. Sosem tettem könnyelmű ígéretet. A szóba forgó személyek viszont igen.

- Ha valami probléma van, akkor leülök és nyugodtan megbeszélem a másikkal. Nem hisztizek. Erre sem volt képes eddig senki. (Egy illető volt, aki kb. fél év után kezdett efelé hajlani.)

- Nem állok neki a másik nemből ismeretlenekkel beszélgetni vagy meztelen képet küldeni magamról.


Olyat meg sehol sem írtam, hogy előítélettel vagy ilyesmivel keresek párt. Szimplán, csak szeretném azt kapni egy kapcsolatban, amit én is beleteszek.


8: Gyönyörű win! :)


9: Erre is gondoltam már. Tényleg. Ezért kértem a környezetemtől segítséget. Az alapján 99%-ban azt a visszajelzést kaptam, hogy magam alá lövöm a kategóriám.

2021. ápr. 9. 14:57
 12/25 anonim ***** válasza:
Arra a felvetésemre érdekes módon nem reagáltál, hogy miért nem jössz össze azokkal, akik szerint nagyon jól nézel ki, és sokkal jobbat érdemelnél.
2021. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Halljátok ezt? Mindig ő volt a jobb... :D
2021. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szeretném leszögezni: Azoknak, akik csak a megkeseredett életükből eredő frusztrációikat szeretnék levezetni, létezik 100 jobb megoldás, mint ez az oldal. Értelemszerűen csak annak válaszolók, akit tényleg érdekel a kérdés és tényleg válaszolni is szeretne, nem pedig veszekedni. Ha valaki az ember minden egyes szavába úgy szeretne belekötni, hogy el sem olvassa, amit a másik ír, az lapozzon, mert erre nincs igényem és energiám.
2021. ápr. 9. 15:07
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt, engem nem érdekel, a környezetem hogy osztályozgat embereket. Aki nekem tetszik, az az én kategóriám.


Az objektivitás és a szerelem szerintem nem fér össze. "Tudományosan" akarsz megoldani egy érzelmi kérdést.

2021. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szóval, ha nekem tetszik Palvin Barbi vagy Jason Momoa, akkor ők lesznek a kategóriám?

A szociológia nem tudomány?

2021. ápr. 9. 17:22
 17/25 anonim ***** válasza:
Írj rá Palvin Barbira, úgyis mindig jobb vagy mindenkinél, hátha nála is bejön!
2021. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Soha, sehol nem írtam, hogy jobb vagyok mindenkinél. Azért köszönöm a bókot.
2021. ápr. 9. 19:44
 19/25 anonim ***** válasza:

Egy ugyanilyen adottságokkal rendelkező férfinél viszont ez kevés ahhoz, hogy garantáltan ne maradjon egyedül.


Szó szerint, édeskevés láthatatlan kis szürke emberke az ilyen férfiként, aki átlagdiplomás, átlagkeresetű (nettó 220-280 között), átlag külsejű. Valamivel ha férfi nem emelkedik ki a tömegből, a normális nők nem veszik emberszámba. Nőként ha egy fokkal szebb vagy az ördög asszonyánál, már elég sok jelentkező lesz rád.

2021. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Valamivel ha férfi nem emelkedik ki a tömegből, a normális nők nem veszik emberszámba."

Ekkora fasssságot! Minden ujjamra jut nő!

2021. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!