Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyerekmentes nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekmentes nők! Szerintetek nehéz szintén gyerekmentes férfit találni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 05:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én minden reggel ott találok egyet az ágyban mellettem, szóval nem túl nehéz. :D

De tisztázzuk, gyerek mentes, nem gyerek ellenes. Csak így alakult.

2021. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

""Nevezzük inkább gyerekellenes nőknek..."


Felőlem nevezz így, nekem aztán teljesen mindegy. A kérdés szempontjából abszolút irreleváns ez a hozzászólás" Hagyjad a nyomorultat, csak elkeseredetten próbál a nőkbe rúgni minden kérdés alatt. Szánalmas.

2021. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

""Nevezzük inkább gyerekellenes nőknek..."

Ha ettől neked jobb, úgy nevezel, acogy akarsz, de igaz nem lesz. Szeretem a gyerekeket, szívesen is foglalkozom velük, nem szeretnék sajátot. Nem atomfizika azért.

2021. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehéz. Valahogy ebben a témában úgy érzem, a nők döntése véglegesebb, pont azért, amit valaki említett, hogy a férfiak sokszor csak sodródnak az árral. Nőként tudod, hogy te maradsz a szarban, úgyhogy komolyabb a döntés. Férfiakra rá szokott jönni, hogy mégis kell.
2021. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14 akkor inkább leszek örökre egyedül!
2021. ápr. 9. 15:47
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz találni ilyen férfit , én sem találok. Más gyerekeit nem akarom nevelni, ebben a hozzam illő korosztályban meg már rengeteg az elvált, gyerekes. En is így vagyok vele akkor inkább maradok egyedül , de nem kell más gyereke sem pedig közös.

31N

2021. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én soha nem akartam gyereket, mindig volt párkapcsolatom mindenféle erőfeszítés nélkül. A férjem se akart soha. Nálam ez a kérdés valahogy nem is volt téma ismerkedésnél, vagy a kapcsolat során. Így utólag belegondolva, nem tudom, miért. Nálam valahogy egyértelmű ez. Sosem volt ebből probléma. Viszont nem tudom, hogy általánosságban mennyire nehéz. Nem ismerek más nőt, aki tudatosan nem vállalt gyereket. Csak olyan gyerekteleneket, akik szeretnének. Arra tippelek, hogy sokkal több férfi nem akar gyereket, mint ahány nő, szóval nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne. Azt viszont el tudom képzelni, hogy amelyik férfi valóban nem akar, esetleg gyanakodhat, hátha a nő később meggondolja magát, mert azért ez a gyakoribb.
2021. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Olyat nehéz, aki legalább

vállalhatóan néz ki..

2021. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!