Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan vékony nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vékony nő, akinek NŐI SZEMMEL nagyon csúnya, egyáltalán nem vonzó és nem is pénzes párja van, viszont NINCS gyerekük, nem is akarnak soha, de naponta legalább kétszer szexelnek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 09:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
7%
Nincs.
2020. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy meglepően konkrét kérdés. Biztosan van ilyen, de ugye női szemmel nézve azokat a női ismerőseimet, akiket súlytól függetlenül csúnyának látok és van párjuk (mert vannak ilyenek) nem biztos, hogy ismerem annyira, hogy a nemi életükről faggatózzak, hogy őszinte legyek. De attól még, mert valaki nem egy angyali szépség, simán lehet magas a libidója, ez nem függ össze, és a gyerekvállalási kedv is külsőtől (és libidótól is) független, szóval minden esély megvan rá, hogy létezik ilyen nő.
2020. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1-es: Sejtettem. Csak már unom azokat a válaszokat, hogy "xy ismerősömék is együtt vannak x éve van x szép gyerekük, pedig nagyon csúnya a srác", mintha ezzel bizonyítanák, hogy a nőknek vonzó lenne a csúnya férfi.


Valójában pedig szimpla evolúciós logika van mögötte. A kétségbeesett nő meg akarja fogantatni az utódját egy jobb híján bármilyen ocsmány külsejű férfitől, aki megfelel apának (tehát idomítható béta személyiségű, nem pedig romlott lelkű incel).


2-es: Azért ilyen konkrét, mert én is így vagyok, akiket nem ismerek annyira, ott nem faggatózom, de ahol tudok puhatolózni, ott kijönnek dolgok, hogy nem minden arany, ami fénylik...


És tulajdonképpen mikor azt tanácsolják arra, hogy "nem tart minket vonzónak EGYETLEN NŐ SEM", hogy ezt csak mi találjuk ki mert ott van a Béla meg a Gizi, akkor azt felejtik el, hogy mi nem tenyészcsődörök akarunk lenni, akik megtermékenyítjük a nőt majd egy életre tönkretesszük a saját életünket a családapasággal, hanem gondtalan PÁRKAPCSOLATOT szeretnénk, ahol jó sokat szexelünk, elmegyünk ide-oda, élvezzük az életet...


Ez nem adatik meg... Tehát az eddigi "nők nem vonzódnak hozzánk, kivéve ha pénzünk van, akkor érdekből a pénzért" tézist ki lehet bővíteni még azzal, hogy "ha már nagyon ketyeg a biológiai óra és nincs jobb külsejű egyed, aki a 300 pontos bétahím listát maradéktalanul teljesíti, akkor arra is jók vagyunk, hogy megtermékenyítjük, legfeljebb majd szeretőt tart mellettünk, de ha elválik is van stabil egzisztenciánk, tehát a gyerektartás befigyel..."


Szóval a lényegen nem változtatnak az ilyen kis népi megfigyelések... A KÜLSŐNKHÖZ KÉPTELEN VONZÓDNI EGYETLEN NŐ IS.

2020. jún. 15. 10:13
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
#3 akkor kénytelen vagy a belsőddel kompenzálni, hátha találsz olyan nőt, aki jól érzi magát melletted és szívesen megy el veled közös programokra felelőtlenül élvezni az életet.
2020. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából stimmel. Abszolút nem mondanám, hogy csúnya a párom vagy nem vonzó, én imádom mindenét. De ha a nők 90%-át megkérdeznéd ők valószínűleg nem találnák vonzónak, abszolút nem a mai tipikus álomférfi. Az is túlzás, hogy nincs pénze mert az elmúlt 10 évben nyilván nagyon sokat fejlődtünk mindketten karrierben, de amikor összejöttünk éppen csak futotta mindenre. Viszont a gyerek mindkettőnknek kizárt dolog, ezt nagyon fiatal korunk óta tudjuk. A szex is jó volt mindig is, nagyon sok energia meg munka van a kapcsolatban így megmaradt a szerelem és az intimitás. A napi 2 azért szintén túlzás, munka meg egyéb kötelességek mellett szerintem nem sok embernek van rá energiája napi kétszer. De azért majdnem minden nap van szex, előfordul a napi 2 kevésbé fárasztó napokon.
2020. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5-ös: Írnál róla pár paramétert? Illetve a megismerkedésetek idejét, körülményeit, illetve a kettőtök akkori életkorát, státuszát?
2020. jún. 15. 10:22
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora isten barma vagy te. Ez a kérdés röhej. Vannak olyan nők akinek csúnya párja van, de honnan a fészkes fenéből tudjam, mennyit szexelnek? Agyam eldobom. Egyetlen válasz érkezik ami neked tetszik,máris hátradőlsz: sejtettem.

Sok ronda pasinak van nője, a kérdés, hogy milyen. Sokféle pasihoz tudunk mi nők vonzódni. De aki belsőre rohad mint te, annak külsőre ugye nagyon jól kéne kinéznie, hogy kompenzáljon. Aki meg kívül belül értéktelen....az így járt.

2020. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán tudom milyen paraméterekre vagy kíváncsi. 175 magas kb, volt mindenféle súlya mellettem. Volt pocakosabb időszaka nem sokkal azután, hogy megismerkedtünk, utána volt kockás hasa is. Most átlag testalkata van.

Kb 11 éve ismerkedtünk meg, én 20 éves voltam ő 31. Én ugye akkor még egyetemista voltam, ő meg újra egyetemista volt mert anno abbahagyta egy kihagyhatatlan munkalehetőség miatt. Aztán 30 évesen rájött, hogy az ő eszéhez képest azért ciki lenne ha nem lenne diplomája és visszament tanulni. Szóval egyetemi rendezvény miatt találkoztunk, szervezők voltunk mind a ketten. Nagyon hamar megvolt a közös hullámhossz azóta meg elválaszthatatlanok vagyunk.

2020. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Miért rohadok belsőre? Nem is ismersz. Vagy ha már nem akarok senkinek alárendeltje lenni, akkor az a nők szemében azt jelenti, hogy rohadok?


Egyenrangú kapcsolatra vágyom, emiatt rohadok?

Vagy mert nem akarok gyereket? Helyette inkább élvezni, megélni az életet?

Esetleg mert szeretnék gyakran szexelni azzal, akihez vonzódom?

2020. jún. 15. 10:33
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha létezik ilyen páros, ahol mindketten rondák, szegények, sokat szexelnek és nem akarnak gyereket... akkor te most megpályázod jobban a neked nem tetsző nőket, mert hátha az se akar gyereket és sokat fog veled szexelni? Ha meg nem ismerünk ilyet, akkor meg inkább nem is próbálkozol, mert nem érdemes? Egészséges életszemlélet...
2020. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!