Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan vékony nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vékony nő, akinek NŐI SZEMMEL nagyon csúnya, egyáltalán nem vonzó és nem is pénzes párja van, viszont NINCS gyerekük, nem is akarnak soha, de naponta legalább kétszer szexelnek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 09:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Maradjunk annyiban, hogy belsőre se vagy szimpatikus, nekem se. Szerinted is taszító a külsőd (is). De neked "nem kövér" szexcica kell. Ez női nyelvre lefordítottba azt jelenti, hogy arcra átlagos, de a teste legyen bomba.

A célod pedig az, hogy kötelezettség és következmény nélkül úgy használd a testét, ahogy jól esik.

Erre nem fogsz jelentkezőt találni.


Ismerek csúnya fiút, vékony párral. De belsőre mindketten ragyognak, a fiú elképesztően tehetséges színész, óriási karizmával. A lány is fest és szobrászkodik, de óvónéni lesz. Ebben a szerepben is el tudom képzelni.

Azt nem tudom, hogy mennyit szexelnek, gyereket pedig biztos, hogy mindketten akarnak.

Csak arra célzok, hogy ők a nem szerencsés külsőt egy átlagon felüli belsővel kompenzálják, és sugárzik róluk a szerelem.

2020. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

10-es: Na látod, máris kiforgatod... A pénzesnek nem feltétlenül a szegény az ellentéte. Lehet sima átlagos, aki nem kelti fel azoknak a nőknek a figyelmét, akik a pénzre buknának. De sosem kompenzálnék pénzzel, a prostituáltaktól is undorodom. Mármint attól, hogy pénzért szexelnek. Csak azért dobtam fel, mert olyan is gyakori, hogy egy nő összejön egy nagyon csúnya férfival (pl. Schmuck Andor, Kedves Ferenc, Andy Vajna, Hajdú Péter, Rogán Antal), akinek van pénze.


A nekem nem tetszőket pedig nem fogom megpályázni, de azt mondom, hogy a nők 60-70%-a bőven tetszik. Úgyhogy csak nem bennem van a hiba. Főleg úgy, hogy a maradék 30% részéről sem láttam ellenállhatatlan vonzalmat.


11-es: Tehát attól bomba a teste, mert nem eszik napi 1500 kalóriánál többet és ha nem tud lemondani az édességről, akkor legalább vizet iszik cukros üdítők helyett vagy lemozogja a felesleget? Még azt is találd ki, hogy az anorexia is az én hibám, mert nem jönnek be a zsírdisznók... De a nőknél teljesen normális a "legyen magas" meg a "legyen sötét bőre, haja" mert az aztán majdnem ugyanaz, nem?


Arcra meg nem tudom női szemmel mit értesz átlagos alatt, a múltkor valaki itt linkelt valami YouTube csatornát ahol sminktippeket ad egy csúnya fogú lány: https://www.youtube.com/watch?v=i0RwLmd2iKc


Nálam ő például olyan 8/10-9/10-nek számít.


"A célod pedig az, hogy kötelezettség és következmény nélkül úgy használd a testét, ahogy jól esik."


Nem. Az a célom, hogy mindketten, kölcsönösen élvezzük a SZEXET. Tehát itt van a hiba, amire nem tudsz válaszolni, csak megint az átlagon elüli belső meg sugárzás meg karizma meg a többi blabla rizsa, amire futja...


Hogy a szexet a nő csak egy vonzó férfival tudja élvezni, ami a nők kategorizálása szerint a férfiak 20%-a.


Ez azért nem nyilvánul meg látszólag a társadalomban, mert a férfiak maradék 80%-ának tetemes része valamivel kompenzál. A két leggyakoribb a pénz és a gyerek.


És aki férfiként azt vallja, hogy ő ha már nem született vonzónak és testépítéssel, ruházattal és más egyébbel sem sikerült átlépnie a nők ingerküszöbét, plasztikai műtétekre meg vagy nincs pénze vagy sajnálja és sok dolgon (pl. magasság) az sem segít, akkor nem hajlandó sem pénzzel sem gyerekkel kompenzálni, mert mindkettő kicsit prostituálódás, megalázkodás, alárendelődés lenne és a testét ugyanúgy nem tartaná vonzónak a nő, a szexet ugyanúgy teherként élné meg, mint mondjuk a házimunkát, akkor az már el van hordva minden aljadéknak.


De az ugyanúgy megmagyarázhatatlan logikai bukfenc, hogy akár Tinderen akár élőben a szembejövő vagy szórakozóhelyen lévő embernek mennyire ismered a személyiségét. Mert adott a külső, aztán az alapján ítélsz.


A rohadó személyiségre vonatkozó állításotok maximum akkor állná meg a helyét, ha lenne egy csomó nő, aki vonzónak talál és mindegyik pár mondat vagy az első randi után menekülne.

2020. jún. 15. 11:19
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.


Külsőtől, anyagi helyzettől vannak gyerekmentes emberek. Nekem volt, amikor sokat késett a menstruációm, és szinte önkívületi állapotba kerültem, annyira rettegtem. Pedig stabil párkapcsolatban élek, szóval nem egyéjszakásból lett volna. A negatív tesztre meg körülbelül úgy reagáltam, mintha ajándékba kaptam volna 50 millió Forintot.


A leírtak közül a páromra annyi igaz, hogy nem valami pénzes, de ha pénzes lenne, akkor sem akarnám ezt a szenvedést. Én nem vagyok vékony, ő pedig jól néz ki.


Nem értem, mi alapján soroltad fel a tulajdonságokat amúgy. Esküszöm, én beszélgettem anyukákkal, néztem videókat a témában, és hiába mondták el, hogy ez a legcsodálatosabb dolog az életükben, én mégsem akarom. Azt mondták, üvöltöttek a fájdalomtól, most meg nem tudják kipihenni magukat, DE megérte. Na, nekem soha semmiért és senkiért nem érné meg.

2020. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ,nem vagy komplett az biztos.


Arról hallottál már hogy mindenkinek más az ízlése?!

F38

2020. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tuti nem vagy ép :D Hidd el, ezért nincs nőd, nem azért, amit hiszel, bármilyen kusza összeesküvéselméletet is találtál ki. Mindenre IS van példa a világban, az, hogy te valamit kiemelsz, és arra csak a meghatározott módon reagáló embereknek adsz igazat, jelzi, mennyire szűk látókörű, és korlátolt vagy. Ráadásul olyasmi, mint szeretet vagy szerelem meg sem jelenik nálad. Csak dugni akarsz valakivel, akire feláll, és hagyja, az se baj, ha ő is élvezi. Ez borzalmasan visszataszító.

1500 kcal pedig vicc :D Látszik, hogy tényleg nem vagy képben semmivel a világon. Én eléggé alacsony vagyok, és ennél magasabb kalóriával fogytam, pedig nem kövér voltam, csak átlagos, most pedig tipikus fitness alakom lett. 1500 kcal, meg nonstop víz, és lemondás... Hát persze. Egy nő számolgasson, méregessen, netalántán szenvedjen is, ha épp megenne egy zacskó gumicukrot, vagy egy kis popcornt a moziban, mert már nem fér bele, és te? Te figyelsz az étkezésre? Tisztán eszel? Megvan a heti 5 kondi, és a minimum 2, de inkább 4-5 aerob edzés? Ha te ezekre ennyire odafigyelsz, akkor visszaszívtam, elvárhatod, hogy hasonló mániákus társad legyen. De 1500 kcal bazi kevés, hacsak nincs ágyhoz kötve az illető.

2020. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Arról beszélek, hogy a jó szexhez a nőnek IS kell a vonzalom. Ez vagy fizikai (jól néz ki a pasi, de hogy pusztán a külső elég legyen, ahoz tényleg atomjó külső szükséges. Tudod, semmi zsír, némi edzés, nem olyan bonyolult herkulesi testet létrehozni.)

Vagy lehet a vonzalom lelki, ahol azért látod szépnek, mert szereted. Ezt te mondjuk nem is érted, de tegyük fel, hogy el tudod fogadni a létezését.

Meg itt vagy ugye te, aki külsőre csúnya, belsőre a taszító és az elrettentő közé teszlek félúton. Most ugye veled kéne úgy együtt lenni kapcsolatban, hogy te elváród a napi kettő-három szexet. (Te egyébként nem dolgozol, nem tanulsz? Vagy simán lezavarod 5 perc alatt?) De nulla, azaz 0 vonzalommal a heti egy is kínszenvedés.

Pont úgy, mintha neked kéne összejönni egy durván túlsúlyos nővel, aki hisztikkel és bunkósággal kompenzál. Menne?

2020. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

"Vagy lehet a vonzalom lelki, ahol azért látod szépnek, mert szereted."


Aha. Szóval aki nem akar gyereket és nem kövér az nem láthat szépnek engem.


Ahogy már mondtam, engem nem lát szépnek senki, de lehetne párkapcsolatom, ha megfizetném az árát akár életszínvonal, akár családalapítás formájában.


Szóval hagyjuk már ezt a lelki dolgot...


A túlsúlyosos példáddal meg mellélőttél, mert akkor állná meg a helyét a hasonlat, ha azt mondanám, hogy abban az esetben vagyok hajlandó túlsúlyos nővel összejönni, ha fizet nekem érte vagy mondjuk ingyen háztartási munkát végez és akkor sem ő nyafizik, hanem én, hiszen nekem teher felállítani rá a brét. Undorítónak tartod? Remélem!


Hiszen a nők pontosan ezt csinálják! Aki külsőre vonzó, annak odaadják magukat egyből, a személyiség sem lényeges meg semmi, amikor viszont meg akarnak állapodni, akkor az egyik oldalon mérföldes listát írnak, a másikon (külső) pedig húzzák lejjebb az igényt, hogy elkeljenek és legyen kivel szaporodni vagy szimplán csak egzisztenciálisan bebiztosítsák magukat. Akinek pedig még ezek sem jutnak, azoknak marad a vibri meg a sok macska.

2020. jún. 15. 12:46
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
És az nem elgondolkodtató, hogy inkább a vibrit meg a macskát választják, mint hogy olyannal szexeljenek, akinek csak szexre kellenének? Akkor sem, ha rondák. A nők nem férfiak, azt nem vetheted a szemükre, hogy más az érdekük a másik nemben. Még el is szoktak válni, amikor csak kötelesség lesz a szexből, mert a férfi már nem akar kedves lenni meg lelkizni, max. utána cserébe, és strigulázza (ahogy itt te most már előre a napi kettővel). A rondák is. Vegyél egy guminőt, az mindig készséges lesz és nem nyafog, nem hízik el, összességében pedig olcsóbb.
2020. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

#17 És még kérded,miért rohadsz belülről? Jó vicc.

Ezek a szemét nők egyből odaadják magukat ha valakit vonzónak tartanak, ez valami förtelem. Te olvasod a hülyeségeket amiket írsz?

Amúgy minden nő más (igen, tudom, hogy az ilyen általánosító, beszűkült elmének ez meglepő) van akinek a belső dominál, de az ilyeneknél te kiesel, van akinek a pénz meg a biztonság.

Utasítottam már el jóképű pasit átlagos nőként, ahogyan gazdagot is. Mert nekem a belső számít. Ez alapján választottam párt. Veled az a baj hogy semmilyen területen nem vagy jó és ezért a nőket szidod. Na, ez a szomorú.

2020. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

18-as: "inkább a vibrit meg a macskát választják, mint hogy olyannal szexeljenek, akinek csak szexre kellenének?"


A helyes megfogalmazás: Vagy olyannak, aki minden feltételt teljesít, de tényleg nagyon csúnya és torz (mondjuk törpenövésű vagy ilyesmi), vagy az alfáknak pont nem kell, aki neki kéne.


Mert hidd el, a legtöbb ilyen vibris macskás nő azonnal kapna az alkalmon, ha egy kicsit udvarolna neki Ryan Gosling, Jason Momoa vagy egy tetszőleges jó pasi.


19-es: "Ezek a szemét nők egyből odaadják magukat ha valakit vonzónak tartanak, ez valami förtelem. Te olvasod a hülyeségeket amiket írsz?"


Ne ragadd ki a szövegkörnyezetből, kérlek!


Arról volt szó, hogy a szexet és a puncit valutaként használják az érvényesülésre. Szó szerint, mint a pénzt.


Ha valami kedvükre való (jó pasival a szex), akkor egyből odaadják.


Ha viszont nem jó pasi, akkor jön a "annyira viszont nem is rossz, lássuk mi hasznom származhat belőle" gondolkodás, aminek a végén van a "van pénze? ha igen, akkor életszínvonal növekedés? szívesen költi rám a pénzét? mert ha nem, akkor az én szemszögemből olyan, mintha nem is lenne neki" illetve a "megfelel a gyerekvállalás kritériumainak? ha igen, akkor ő lesz az alkalmas jelölt."


Ha pedig förtelem, akkor jön a "mit tudna ő adni nekem, amiért megérné ennyire mélyre süllyednem" gondolkodás, amiből az lesz, hogy ha nagyon gazdag, akkor esetleg belemegy a nő a párkapcsolatba vagy sugar kapcsolatba. És onnan már egy hajszál a hivatásos prostitúció.


Nos, ha egy férfi ugyanezzel a hideg racionalitással áll egy kapcsolathoz és visszafordítja a tükröt, hogy

"ha külsőre nem tartasz engem vonzónak és nem élvezed velem KÖLCSÖNÖSEN a szexet, akkor én pedig SZÁNDÉKOSAN nem akarom megugrani sem az egzisztenciális, sem a gyerekvállalással kapcsolatos elvárásait az adott nőnek, mert az én szemszögemből ebben az esetben egyoldalú könyör-szexről van szó, ezzel az erővel meg tényleg bérelhetek is nőt vagy bármi" akkor már jön a rohad a lelkünk...


Pedig mi csak visszatükröztük a nő lelkét. Úgyhogy aki azt mondja erre, hogy a mi lelkünk rohad, annak inkább saját magába kéne nézni, mert ugyebár akinek nem inge...


"Utasítottam már el jóképű pasit átlagos nőként, ahogyan gazdagot is. Mert nekem a belső számít."


És a szexualitással hogy állsz? Önismereti tesztre invitállak. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha a belső értékek 100%-osan passzolnának, akkor vajon ugyanúgy élveznéd-e a szexet és a testiséget egy számodra taszító külsejű emberrel és egy abszolút ideállal is?


Ha a válaszod nem (ami valószínű, mivel te magad definiáltad, hogy "jóképű férfi, te pedig átlagos nő" tehát nem vagy vak a külsőre, vagyis ez alapján is ítélsz, így kár álszentkedni), akkor csak magadat áltatod és önmagadnak hazudsz, mert a neveltetésed miatt nem tudnád elfogadni a saját biológiai valódat, túl durva lenne. Tanulmányozd a kognitív disszonancia jelenségét.

2020. jún. 15. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!