Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héttől nektek is kell...

36. héttől nektek is kell számolni naponta 2szer a magzatmozgást? Hogy kell mennyi időt szántok rá? Egyáltalán csináljátok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondtak ilyet. Mindig csak azt kérdezték mozog-e aztán annyi. ÉN nem is nagyon éreztem, faros volt, elöl volt a méhlepényem és háttal volt kifelé. Én inkább csak láttam, ha nagyon mozgott, ha épp bámultam a hasam.
2020. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett
2020. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellett.
2020. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uhh de jó Nektek!Nekem most ezt mondták,hogy figyeljem így a vége felé mert kérdezhetik.De minek? Én sem akarom.Meg nyílván ha nem mozog akkor tudom,hogy baj lehet,de nincs így.Max majd kitalálok valamit😊Köszi nektek!
2020. febr. 7. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még így 39 hetesen is tíz percenként helyezkedig egyet, vagy amikor csak rá gondolok (!!), így teljesen feleslegesnek tartanám... de szerencsére nekem se mondta senki, ilyen helyzetben tuti észrevehető, hogy ha valami baj van.
2020. febr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számoltam
2020. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is faros es elől van a lepény, a hata a jobb oldalam fele van. RENGETEGET mozog. Így kb keptelenség szamolni. 36 hkm
2020. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!