Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan vékony nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vékony nő, akinek NŐI SZEMMEL nagyon csúnya, egyáltalán nem vonzó és nem is pénzes párja van, viszont NINCS gyerekük, nem is akarnak soha, de naponta legalább kétszer szexelnek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 09:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#20 Minek válaszolsz részletesen ha nem olvasod el amit írok? Természetesen fontos, hogy vonzzon valaki, viszont ehhez nem kell jóképűnek lenni vagy papíron megfelelni valami tökéletességnek. A jóképű férfit pont olyan kontextusban írtam, hogy elutasításra került, helyette jött az alacsony, görbe fogsorú és csóró férfi akinek lenyűgöző volt a személyisége. Ha taszított volna nem tudtam volna vele összejönni, de bőven elég volt, hogy ápolt, kedves és hozzám hasonlóan átlagos.

Így működök és nem félek a működésemtől, köszönöm szépen.


Ja, és még valami. Nem a ti lelketek rohad, nem tudom, kivel vagy egy csoport. Én veled beszélek, és te nem vagy normális. Én nem általánosítok veled ellentétben.

2020. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Oké.

Szóval a nők undorítóak, szerelemre képtelenek csak és kizárólag érdekből jönnének össze veled.

Akkor mégis mi a problémád? Minek neked nő? Ha ilyen borzasztó rosszak, hogy a jó pasival lefekszenek, veled meg nem akkor miért született meg a kérdés? Hisz ilyenre nincs szükséged.


Finoman leírtad, hogy az ÉGVILÁGON semmit nem vagy hajlandó tenni egy kapcsolatért. Anyagi dolgokat nem viszel bele, gyerek ne legyen, a külsődön nem változtatsz egy nő miatt.

De egy nő az legyen sovány, edzen, legyen mindig jó a frizurája, öltözzön csinosan, DE tőled az égvilágon semmit ne várjon azon kívül, hogy naponta kétszer átnyújtod a farkadat.


Jól érzed, egyedül fogsz maradni. Kár is ezen hisztizni.

2020. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Te sem izgulnál olyanra, aki neked nem tetszik, de ő viseljen el hálából, mert nem bánod, ha a feje ronda?
2020. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

22-es: A külsőmön miért ne változtatnék? Ken babaként formálhat a kedvére, ha attól vonzóvá válok a számára.


Az öltözzön csinosan pont nem érdekel meg ilyen felszínes dolgok. És azt se mondtam, hogy eddzen. Arra céloztam, hogy ha valaki nem akar lemondani a sok édességről, akkor mozogja le, ti meg szokás szerint kiforgattátok, hogy fitneszmodellről álmodozom. Nem.


És nem a farkamat nyújtom át, hanem őt juttatom orgazmusig. Nem kell mindent szándékosan kiforgatni.

2020. jún. 15. 17:31
 25/28 anonim ***** válasza:

Az a csoda, hogy saját magad orgazmusig juttatod. 😂

Egyszerűen nem érted, hogy egy nőnek mi kell a jó szexhez. Pedig oldalak óta magyarázzuk.

2020. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a felháborodást még mindig.

Látod, hogy vannak emberek házasságban, élnek szerelemben, szex kapcsolatban is és élnek jól gyerek nélkül is. Szóval ez a dolog létezik, vannak férfiak akiknek megadatik.

NEKED nem sikerül. Ez nem a nők és a jó pasik hibája.

NEKED kell változtatnod valamin, nem másnak.

Átlagos külsejű pasiként SE lesz esélyed kapcsolatra ilyen hozzáállással, felfogással. Olyan irritáló gondolkozásod van, hogy az hihetetlen. Pláne úgy nem lesz, hogy te aztán semmit nem teszel bele, továbbra is állítom, hogy csak a farkadat. Senkinek nem fog kelleni sajnos. Pláne nem olyanoknak akikre te vágysz.

Valakinek nagyon meg kell alkudnia ahhoz, hogy veled együtt legyen.. így gondolhatod, hogy neked is ezt kell majd tenned.


Egyébként volt már bármikor nő az életedben?

2020. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Egy nő arra vágyik, hogy meghódítsd, hogy helyettesíthetetlen legyen, és hogy leleplezd a szépségét. Ma is, akkor is, ha egy karrierista feminista és elégedetlen magával. Lehet, hogy találsz elég sérült nőt ahhoz, hogy passzív maradhass, szexuális tárgyként kezelhesd és rondának tarthasd, de ha ennyire nyílt kártyákkal játszol, elég valószínűtlen. Akik jók a nőknél, azok vagy tényleg királyfik (ők azok, akiknek tartós kapcsolatuk van, miközben az összes munkatársnőt is megkaphatnák szimplán azért, mert udvariasak és segítőkészek és tudnak dicsérni), vagy jól tudják megjátszani, mert pl. vezetők, erősek, szépek, híresek, gazdagok és ígérgetnek.
2020. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
"a nők szemében"... Ilyet leírsz, mit vársz? Gondolom rohadsz is belsőre kérdező, de az tény hogy elképesztően ostoba vagy, ugyanakkor öntelt,és mint ilyen, veszélyes a társadalomra. Egy csoportot szidsz a nulla agyaddal, ami bűncselekmény. Te nem tudsz különbséget tenni nő és nő között, az itt leírt tapasztalatokat nem hiszed el, mert beakadt valami a fejedben. Egyszer majd ki lehet szűrni az ilyeneket, addig is jobb ha önként elfáradsz egy pszichiáterhez. Ha megint rákezdenéd "a nők" dumádat, akkor lásd a kommentet elölről: "a nők szemében"....
2020. szept. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!