Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyerekmentes nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekmentes nők! Szerintetek nehéz szintén gyerekmentes férfit találni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 05:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Én sem szeretnék gyereket, és sajnos én is nehezen talàlok ilyen lànyt . 28/F
2021. ápr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Én gyermekes nőként találtam volna elég gyermek mentes férfit.

N29

2021. ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Mi úgy jöttünk össze, hogy egyikünk sem akar gyereket. 12 év együttélés után fejébe vette, hogy de akar (szerintem környezet, barátok, családi nyomás is). Nem részletezem, nemsokára vége. Utána ő még simán találhat megfelelő nőt, én már nem akarok senkit, elfáradtam.
2021. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

Elvált apukák között kell keresgélni.


Szinglik között nehéz.

2021. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Nevezzük inkább gyerekellenes nőknek...
2021. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan vészesen nehéz. Meg nem csak a két véglet van: aki mindenáron gyereket akar és aki semmiképp. Sok férfit ismerek, akik közömbösek a téma iránt, és ha a párja nem ragaszkodik hozzá, akkor igazából neki így is jó, el tudja engedni ezt a kérdést.


"Nevezzük inkább gyerekellenes nőknek..."

Felőlem nevezz így, nekem aztán teljesen mindegy. A kérdés szempontjából abszolút irreleváns ez a hozzászólás, bár én ismerek teljesen jól nevelt, aranyos gyerekeket (sajnos ez a ritkább), akikkel semmi problémám, szóval gyerekellenesnek nem tartom magam attól, hogy sajátot nem szeretnék.

2021. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet annyira nehez, csak az elejen (elso, elso nehany randi alkalmaval) ezt azert le kell tisztazni, hogy tudjatok, lehet-e ennek kozos jovoje, egyeznek-e a terveitek
2021. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

"Nevezzük inkább gyerekellenes nőknek..."


Szerintem pont letojják, te hogy hívod őket:)

2021. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekmentes férfit könnyű, de olyat akivel minden rendben van és nem is akar gyereket a jövőben se olyat nehéz.
2021. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én ilyen férfi vagyok :)
2021. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!