Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyit számítana egy autó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számítana egy autó?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy fiatal lány, 20 év körüli. Gyárban dolgozom, és ő is. Próbáltam vele megtalálni a szemkontaktust de ő mint ha nem is léteznék rám se néz, nyílván gondolom én nem jövök be neki. Nos mivel én eddig busszal szoktam jönni úgy gondoltam hogy most egy kicsit autóval jövök mert nincs kedvem buszozni. Egy fiatal kék coupe bmw-m van,Nos, aznap mikor az autóval jöttem ő pont látott engem mikor beálltam a parkolóba, és láttam hogy néz, azóta folyamatosan keresi a szemkontaktust velem a munkahelyen, és érzem hogy próbál közeledni felém. Ti mit gondoltok erről? Ennyit számitana manapság a fiataloknál hogy kinek milyen autója van?Szeretném leszögezni hogy nem álmodozásból raktam fel a kérdést, hanem mert meglepett hogy ilyen egyátalán tényleg van.

2021. ápr. 9. 04:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Igen. A nők mind elvárják, hogy legyen kocsid.
2021. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány még (agyilag) nagyon gyerek. Lehet felháborodni, de így 30 év felett visszatekintve bárki beláthatja, hogy így van. Nagyjából 28 körül lesz, mire stabil személyisége lesz, addig alakul. Biztos, hogy te sem azt gondolod most mindenről, mint 20 évesen. Ez ilyen.
2021. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

#11

Megcáfolnám, én nő vagyok és nálam előny ha nincs kocsi. :)


Kérdező: ki tudja? :D

Lehet hogy neki fontos.

2021. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
Ez egykis lecke volt a nők valódi természetéről. Mindig a szemednek higyj, sose annak a kékpirulás baromságnak amivel a béta férfiakat etetik. A nő megsejtette hogy van manika, részéről dughatod.
2021. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó, van aki nem várja el, nekem fontos, ennyi...
2021. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd minden nő ilyen kretén. De legalább tudod, hogy kivel ne kezdj!
2021. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem hiszem, hogy a kocsi márkája számít. Szerintem őt senki nem szólná meg, hogy "csak egy trabantja van":

[link]

2021. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Á de nagy! Tuningtrabi! :)))
2021. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!