Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyit számítana az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyit számítana az autó a csajozásnál?

Figyelt kérdés

[link]


Nem egyszer hallom az ismerösöktöl, hogy amikor megtudta a nö hogy nincs autó akkor megcsappant az érdeklödése. ilyen nagy a furikázásra való hajlam egyes nőkben??

gondolom a kép sem alaptalanul született

Tapasztalatok?



2017. júl. 21. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
látszik nőt is csak képen láttál, olyan képen ahol ezt a sok faxságot olvasod...
2017. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen ennyire számít.
2017. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a pasinak olyan érdekes a személyisége, és annyi esze is van, mint egy dunaparti kavicsnak, akkor tényleg sokat dob rajta egy kocsi. Gondolom veletek is ez a helyzet
2017. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam az a kizáró ok, ha valaki kocsival pózol meg ezzel a tipik kormány-öltönyujj-sportóra kombóval (mert miért is ne bsznánk oda a stílusnak azzal, hogy öltöny mellé felveszünk egy böhöm állat órát, amiben annyi az elegancia, mint egy darab kőben).


Sőt, ha valaki a fővárosban lakik, mint én, és még arra veri, hogy ő wc-re is kocsival megy, képen röhögöm, mert az biztos, hogy egy buta paraszt, ha nem használja ki, hogy ezerszer olcsóbban és könnyebben utazhat a városon belül BKV-val. Meg amúgy sem szeretem, ha valaki nem bír sétálni kicsit, hanem már egyből veszi elő a kocsikulcsot... Bohócok ezek, nem férfiak.


A kép meg poén. Inkább csak olyan túlzás, mint az egyetemistákkal kapcsolatos bukós meg ingyenélős képek. Nincs okom panaszra az eredményeimmel és a szorgalmammal, mégis mi is küldözgetjük egymásnak, meg osztogatjuk, "milyen, mikor a kettesért eladnád a fél veséd"... :D

21L

2017. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rövid a farkad, told meg egy autóval:)
2017. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlen ez alapján választok, sőt elsősorban nem is érdekel, van e kocsija a pasinak vagy ha van éppen milyen.

DE!

Nekem már van jogsim, és igen kocsim is (és igen a szüleim ajándékoztak meg vele) de amikor az exemet nekem kellett a boltba meg ide oda furikázni.. nagyon zavart és idegesített. Ilyen szempontból nem hátrány. De ha valaki érdekel nem fordulok el tőle (az exemmel is együtt voltam, és nem emiatt szakítottunk)


Nyilván nincs elvárásom a drága kocsik felé, de szerintem a legtöbb lány értékeli, ha egy randin eljönnek érte, és haza is viszik.

És azért a lakóhely is számít, mert Budapesten, ahol jó a közlekedés, hanyagolható (egy bizonyos pontig), de ahol én lakok, vidéken kocsival opcionálisabb közlekedni, ezért is vélekedem így.

2017. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez baromság kérdező,nekem sokáig nem volt jogsim,mégis volt barátnőm ez olyan mint a bmw-s sztereotípia,nekem nem lesz bmw-m elvi okokból ugyanis németekkel szembe soviniszta vagyok,így ami német azt nem veszem meg,baromság ez a jogsis dolog.
2017. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!