Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyit számítana egy autó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számítana egy autó?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy fiatal lány, 20 év körüli. Gyárban dolgozom, és ő is. Próbáltam vele megtalálni a szemkontaktust de ő mint ha nem is léteznék rám se néz, nyílván gondolom én nem jövök be neki. Nos mivel én eddig busszal szoktam jönni úgy gondoltam hogy most egy kicsit autóval jövök mert nincs kedvem buszozni. Egy fiatal kék coupe bmw-m van,Nos, aznap mikor az autóval jöttem ő pont látott engem mikor beálltam a parkolóba, és láttam hogy néz, azóta folyamatosan keresi a szemkontaktust velem a munkahelyen, és érzem hogy próbál közeledni felém. Ti mit gondoltok erről? Ennyit számitana manapság a fiataloknál hogy kinek milyen autója van?Szeretném leszögezni hogy nem álmodozásból raktam fel a kérdést, hanem mert meglepett hogy ilyen egyátalán tényleg van.

2021. ápr. 9. 04:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

"Gyárban dolgozom" + "Egy fiatal kék coupe bmw-m van" =


[link]



36F incel

2021. ápr. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Persze, többmilliós bmw-d van, de busszal jársz dolgozni. A gyárba. Gondolom nem te vagy az igazgató. Minden szavad üti az előzőt.

Csak a vicc kedvéért mondjuk, hogy nem kamu. A csajt továbbra sem te érdekled, hanem a pénzed. Vagy szívesen fuvaroztatná a popsiját. Nyilván ő is busszal jár dolgozni.

2021. ápr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. 3 Évet dolgoztam Ausztriában, most minőségellenőr auditor vagyok. Az autó 18ezer euró volt, munkahelyem odavissza 120km, ceges busz ingyen elvisz akkor miért ne? De nem ez volt a kérdés.
2021. ápr. 9. 06:15
 4/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
96%
Nos... Van az a réteg, aminél számít ez. De nem nagyon kell rájuk számítani, ha hosszútávú kapcsolatban gondolkozol. Biztos, hogy dekoratív, biztosan nagyon helyes - de kb ennyi. Ha valami miatt beüt a sz*r a ventillátorba, akkor jó eséllyel elmenekül.
2021. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Sztm nem is az autó márkája a lényeg, hanem hogy van. Egy felnőtt ferfitől szerintem elvárható egy kocsi (nem kell BMW meg új, de ne is rohadjon).

Én is gyárba vagyok most minőség ellenőr és a legtöbb embernek van kocsija. Én is buszal járok, 10 perc az út, ingyen van.

N29

2021. ápr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Az auto kevés onmagában.


Nekem is volt srac aki nem volt felém közömbös. Ő soeciel egyszer meg suzuki motorral jott. Ez onmagában nagyot dobott de kevés volt. Mellette voltak még olyanok hogy tök jo zenéket toltott le a telomra meg a progit hozza nekem(egy az izlesunk), es tervezte azokat hogy motorral jon majd velem meloba engem fog hozni vinni(mintha egyutt jarnank:)), es hivott ide oda magával. Nagyon vagány hatarozott magabiztos es jokedvű akin latszik hogy szeret élni :)


Eleinte komoly eszre se vettem a sracot, aztán meg még joformán még nekem kell ő jobban es nem forditva :D

2021. ápr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
63%
5: Nem értünk egyet. Nem várható el az autó - főleg, mert vannak olyanok, akik inkább ne akarjanak volán mögé ülni. Aki bizonytalan, aki utál vezetni, az jobb ha inkább a tömegközlekedést választja. Mondom ezt úgy, hogy van kocsim. :D
2021. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
ordas nagy kamu. olyan nincs, hogy valakit total hidegen hagysz, aztan meglatja a kocsid es rogton elkezd erdeklodni. raadasul nem egy tobbtizmillios felso kategorias autorol beszelunk, amire esetleg felcsillanhatna a szeme, hogy ‘huu ez a srac tuti milliomos’ ha erre megy ki a kerdes. azert oszinten, manapsag sok embernek van mar autoja, nem hinnem, hogy onmagaban ettol barmilyen no hasra esne.
2021. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Vannak ilyen lelkületű ribik, de ha jót akarsz magadnak nem tervezel vele hosszú távra. Talán egy éjszakát megérhet a dolog.
2021. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Ezek szerint igen
2021. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!