Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy úgy éreztétek, hogy minden társkeresési próbálkozásotok, minden kapcsolatotok, mindig ugyanazon ok miatt fullad kudarcba? Mit tettek a változás érdekében?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Úgy érzem amíg 8/10 es férfi vagyok nincs esélyem olyan barátnőre amilyet szeretnék.

A célom, hogy 10/10 legyek. Jobb külső egy picivel, beindulhatna a válalkozásom, jobb képeket késziteni magamról úgy a közösségi oldalakra és kész is. Persze megkell szenvedni érte.

2021. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálom, 1-es hogy úgy érzed, hogy a külsős tökéletesítése és a siker fog közelebb vinni az ideális pár megtalálásához. Nem azt mondom ezzel, hogy nem fontos hogy valaki igényes meg ambiciózus legyen, de valahol ez mégis csak a felszín. Szerintem ha csak ezek alapján értékeled magad és másokat akkor pont a lényeg felett siklasz el.


Kérdező milyen okra gondolsz pontosan?

2021. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem, legalábbis én mindig máshol csesztem el. Ha hibát követtem el, abból levontam a tanulságot és nem fordult elő még1x, persze sajnos van 100 féle másik hiba, ami előjöhet. A társkeresés kezdeti szakasza olyan, mint egy aknamező én meg még nem képeztem aknaszedőt magamból.
2021. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

#1 es vagyok


A belső is fontos aminek szerintem eleget teszek. Kedves vagyok aranyos és szeretek hülyülni de közben tudok éret döntéseket is hozni. Valamint van 3 nővérem így a téma és a beszélgetés se megy nehezen. Inkább csak annyi probléma, hogy akivel idáig beszélgettem írásba az egyszerűen nem tud beszélgetni. Egy egy szóval válaszolnak de soha nem tennének fel egy kerdést vagy bármit. Társaságom személyesen pedig nem nagyon vam. Ugy gonsolom ha egy olyan lányt szeretnék magam mellé aki intelligens, okos, elegáns akkor nekem is 10/10 nek kell lennem, mert ami most van az úgy látszik nem elég.

2021. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem érzékelem, hogy túl nagy problémák lennének velem, mégis mindig abba a helyzetbe kerülök, hogy valamin elcsúsznak a dolgok. Talán a személyiségem, a természetem és a gondolati világom nehezen emészthetőbb az átlagnál, ezzel viszont nem tudok mit kezdeni. Jelentős változásokat és teljes személyiségátalakulást nem lehet kivitelezni. Az is benne van a dologban, hogy nekem több idő kell míg feloldódom és az emberek nem szeretnek várni, nem szeretnek hosszabb ideig ismerkedni vagy igazán megismerni a másikat. Legalábbis az átlag nem ilyen.

Inkább arra a pontra jutottam el, hogy már egyre kevésbé érdekel a társkeresés, évek óta egyedül vagyok, de nagyon unom, hogy mindig kudarcba fulladnak az emberi kapcsolataim szerelmi téren. Neked is ezt tudom tanácsolni, hogy tarts egy kis szünetet, biztos, hogy jót fog tenni. Amiken meg változtatni kellene azokon lehet szépen dolgozni addig.

2021. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Van bennem egy fék, hogy amikor lenne valami, akkor befékezek. Az okát tudom...

Most, január óta változtattam, és ha levélben is, de ismerkedek valakivel, és nem engedem, hogy elb×djon a dolog, vagy nm adom fel egykönnyen a dolgot.

2021. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az ok:


A csaj hisztis, jatszmazik ha nem tetszik valami, bunko a stilusa, idegbeteg ha nem valaszolok ot perc mulva es torli magat vagy veget vet a kapcsolatnak magat szenvedo szentnek beallitva. Vagy o semmit nem tesz az ismerkedesbe es csak var a masikra, mert jon a masik pasi a sorbol.


Mit teszek a valtozasert? Hogy az ilyeneken nem huzom fel magam tobbet, nem hibaztatom magam es orulok, hogy az elejen kiderultek ezek a dolgok. Levonom a kovetkeztetest es nyitott maradok. Aki az ismerkedes elejen xy stilusu, az olyan is lesz egy kapcsolatban.

2021. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapjaiban kellene megváltoztatnom az életem. Új szakmai pálya, érdeklődésemtől teljesen távol álló hobbitevékenységek, lakóhelyváltás, tényleg nulláról újraépülni. Erre pedig nem vagyok hajlandó, mivel szeretem a munkám, a hobbijaim, a jelenlegi életem. Ha egyedül kell leélni, akkor egyedül kell.
2021. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden társkeresési kísérletem azon egyszerű oknál fogva hal el, hogy bárki, akit kinézek magamnak, az foglalt.
2021. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!