Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresésnél hátrány pár fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésnél hátrány pár fog hiánya?

Figyelt kérdés

Összesen 4 fogam hiányzik. 2 alsó hatos, 2 felső hetes. Ebből ugye az alsó kettő látszik jobban (vagyis csak akkor, ha valaki nagyon be akar nézni a számba.. :D). A felsők közül az egyik helye nem látszik, mert tökéletesen a helyére nőtt a bölcsességfogam.

Emellett tömve is van pár, de az végképp nem látszik.


Anno 17 éves koromra győztem le a félelmemet, ezeket ki kellett húzni és jelenleg nincs pénzem a pótlására, de ha lesz akkor megcsináltatom.


Ez hátránynak számít párkeresésnél, ha kiderül? Kell róla szólnom "előre"?

Igazából elképzelni sem tudom, hogy ez hogy jöhet szóba, ha csak nem valahogy a fogorvosokra terelődik a szó. :D


2021. ápr. 3. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Van akinek az,van akinek nem.
2021. ápr. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond sztem
2021. ápr. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak is hiányzik egy foga, ami nem látszik. Csak azért tudok róla, mert megmutatta még a kapcsolatunk legelején. Én csak tudomásul vettem.
2021. ápr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik két fogam. Az alsó hetesemet azért kellett kihúzni , mert süllyedt le a ránőtt bölcsességfogam miatt. Ez nem látszik . Viszont a felső ötösömet is ki kellett nem rég, mert a bölcsesség fog ott is tolt előre mindent és ez egy gyökérkezelt fog volt. Nagyon fájt már. Amúgy a mögötte lévő hatosból észre vettem, hogy letört egy kis darab és sokszor fáj. Remélem nem az orvosom rontotta el....

Senkit sem zavartak a fogproblémáim, inkább csak sajnáltak, hogy ennyit járok orvoshoz velük .

2021. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

A lovak fogát szokták megnézni a vásáron és anno a rabszolgákét. Ha nem a "kirakatból" hiányzik, mi értelme szóba hozni? Nekem biztos nem jelentene semmi problémát, ha esztétikailag nem feltűnő és nem rontja el a mosolyt pl.

48Ffi

2021. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Amíg nem látszik addig nem lehet hátrány, de ha ez mellé kellemetlen szájszag is párosul, az biztos elriasztja a másik felet.

Addig OK ha valakinek nincs pénze fogorvosra, de ha rossz foga mellett a legújabb csúcsmobillal villog, az már igénytelenség.

2021. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az attol függ. Ha anyagiak miatt hianyzik, akkor igen, zavaro.

Ha csak amiatt, mert technikailag nem lehet potolni, (nekem van ilyen) mert egyszeruen kiloki a szervezet, akkor nem zabarna

2021. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7es te borzasztoan undorító vagy. Leirta h megszeretné csinaltatni, de anyagi okok miatt később, vegyen fel hitelt, vagy nem értelek.(szerencsére nem is kell)



Egyébként kérdező a 6os és 7es fogak nem front fogak, szerintem csak akkor látod,ha nagyon nézed 😁

2021. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hitelt felvennie. Engem nem érdekel mit csinál egy vadidegen férfi. Csak én nem fogok vele össze jönni. A kérdésre feleltem csak
2021. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!