Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány az később a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány az később a párkeresésben ha nem volt tízen éves koromban barátnőm?

Figyelt kérdés

Úgy érzem emiatt önbizalom hiányom van. Meg hogy kimaradt valami az életemből.

Mert ha lett volna akkor azt érezném hogy volt már így ezek után is lesz valószínűleg, de így hogy még sosem volt, meg már le is vagyok maradva... Lassan 24 leszek.


2020. ápr. 24. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. A problémát egyedül csak te generálod.
2020. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne a múlton rágódj, hanem vedd végre kezedbe a sorsod!

Valóban le leszel maradva, ha így folytatod még sokáig.

2020. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, kifejezetten hátrány. Nincsenek meg a szükséges szociális készségeid. Mint amikor vki 30 évesen akar hegedűvirtuóz, vagy 40 évesen öreg motoros lenni. Nincs meg a háttér és a rutin. lehet még párod, csak így felnőtt fejjel fogod átélni azt amit mások 15-16 évesen. Első csók, randevúk, csaléódások, stb. de ugye jobb későn, mint soha.
2020. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok, és igen, hátrány. Mivel nincs tapasztalatod, könnyű rosszul választani (főleg önbizalomhiányosan) vagy elbénázni a kapcsolatot olyan dolgokkal, amiket el lehetne kerülni amúgy. Viszont attól még ugyanúgy megtalálhatod te is az igazit, de érdemes cikkeket, könyveket olvasni társkeresés, párkapcsolat témában, összeírni, hogy mit vársz el egy kapcsolattól, hogy lásd, hogy ezek reális elvárások-e, és hasonlók, hogy megkönnyítsd a dolgod.
2020. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az komolyabb hátrány, hogy a "tizenéves" szót "tízen éves"-nek írod.


Amúgy nem, van akinek később lesz, vagy jóval később. És? Számít ez? 30 felett már gond, mert akkor a legtöbb személy már "túlvan mindenen" a régebbi kapcsolatival és már nem vágyik semmi újra. Na akkor van gond, mert akkor nem nagyon lesz ez jó, sem romantikus, sem érezelmi, sem szexuális téren. Csak kellesz oda, mint egy megbízható bútor, egy biztonságos középszer, "mint a mazsolás süti".

2020. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Max annyira, hogy kevesebb a tapasztalatod és könnyebben felülhetsz rossz mintázatoknak és mások rossz viselkedésének egy romantikus kapcsolatban. De ez sem törvényszerű, mert aki 13-20 éves koráig ugyanazzal a rendes jólelkű emberrel van, aki nem játszmázik az ugyanúgy nem jártas a játszmázásban és a párkeresés rosszabbik oldalában, mint egy olyan, akinek egyáltalán nem volt senkije.

Egyéntől függ, van, akinek sok barátja van és jó emberismerő, jó kommunikációs készségekkel, neki nem valószínű, hogy nehéz kiismernie másokat. De pl. volt olyan barátnőm, akit 23 éves koráig sosem pasizott, addig eléggé introvertált és antiszociális volt, aztán 24-25 évesen hirtelen felfedezte a férfiak figyelmét és kezdett el 16 éves libaként viselkedni a fiúk körül, amivel meg én már ennyi idősen kvára nem tudtam már azonosulni, mert nekem ez az életszakaszom legalább 5 évvel korábban lement.

Szóval ez egyén kérdése, nem pedig azon múlik, hány évesen volt kapcsolatod.

24 évesen senki nem olyan hűde király és mindenttudó a párkapcsolatok terén,és még ha nem is tudod mit csinálsz, az is megbocsátható.

Mondjuk 40 évesen már kellemetlenebb, ha az ember nem tudja mit akar.

2020. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!