Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha iskolás koromban nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Ez szinte mindenkinek természetes, hogy sulis korában lesz az első kapcsolata. De nekem elképzelhetetlen volt, mert már akkor azt érzetem hogy én úgy sem kellenék egy lánynak sem. 3 éve befejeztem már az iskolát, de továbbra sem lett kapcsolatom. Pedig olyan jó dolog lehet...
2020. febr. 11. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azt válaszolják itt, hogy nem normális, akkor építesz egy időgépet és visszamész sulis korodba? Nálunk az osztály majdnem felének nem volt érettségiig kapcsolata. Fiúknál persze jóval magasabb volt ez az arány, mint lányoknál.
2020. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!