Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha úgy érzem, nem tudnék párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

20 (lassan 21) éves lány vagyok. Még sosem volt barátom, nem éreztem magam késznek rá, meg mindig is macerának gondoltam az ismerkedést. Plusz egyetemen tanulok, arra akarok maximálisan koncentrálni.

A gondolat, hogy párkapcsolatban, együtt éljek valakivel, olyan lehetetlennek tűnik számomra.

Eddig nem is érdekelt ez a téma, most tetszik egy fiú, barátok vagyunk (vagy inkább csak nagyon jó ismerősök), most először szeretném, ha több lenne. Most jutottam el oda, hogy de jó lenne valakivel megosztani az életemet, meg egy csomó szerelmes pár van a környezetemben is, persze ami kihat az én hangulatomra is.

Viszont ha jobban belegondolok, egész egyszerűen furcsának tűnik számomra a gondolat, hogy valakivel (most nem konkrétan erről a fiúról beszélek, hanem általában) megosszam az életem/ágyam. Együtt keljünk, együtt feküdjünk, együnk, tévézzünk stb.

Légyszi ne nézzen senki hülyének (a barátaim szerint bolondság, hogy nem lennék képes megosztani az életemet azzal, akit tiszta szívből szeretek).


Szóval röviden: ha ennyi idősen nem tudom magam elképzelni egy párkapcsolatban, az "normális"? Változhat még?



2018. júl. 8. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért normális mert nem volt még tapasztalatod milyen valakivel együtt lenni,megosztani a dolgokat..stb Szóval teljesen elfogadható dolog. Ne görcsölj ezen, ez elfog múlni mihejst összejössz valakivel és ha normális ember lesz akkor rájössz hogy jó dolog :) 21/F
2018. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd, mikor majd megtapasztalod és majd 30-hoz közel rájössz, hogy gyereket is szeretnél, meg nem akarsz majd egyedül élni.


Még szinte a tojáshéj ott van a fenekeden.

2018. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezekhez kell egy bizalom a másik iránt, és az hogy szeretsz a másikkal lenni, hiányzik, és akár éjszakába menően sétáltok, beszélgettek, sokat nevettek.

Amikor élmény egymással lenni, és hiányzik ha egy nap nem beszéltek, akkor már kialakul ez. De amit szeretnél, az egy folyamat, ehhez pedig megismersz valakit, és egyre inkább megszereted, aztán már megy minden.

2018. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális, egyébként meg ne foglalkozz ezzel, mert csak fölöslegesen gyötrődsz hülyeségeken. Mindig csak azt tedd, amire éppen képesnek érzed magadat.
2018. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne agyalj előre. Az adott partnertől is nagyban függ. Volt olyan pasim, akivel a hétvégét is soknsk tartottam, ha együtt kellett töltenünk. Aztán utána megismertem a férjemet. Fokozatosan alakultak a dolgok. Egyszer csak igényünk lett az együttélésre, aztán a házasságra is. Előre semmit se szabad eldönteni.

25N

2018. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!