Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a gond ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond ha nem volt sem tini koromban, sem most huszon éve korom elején barátnőm?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy kimaradtam elég sok dologból, és mivel nincs tapasztalatom, így a korombeli lányoknál akik már rutinosak náluk nagyon nehéz dolgom van. Meg a mai világban már inkább a külső dolgok számítanak, de én nem vagyok divatkövető.


Ha valakinek 25 felett lesz először barátnője attól még lehet teljes élete, és gyerekei?


2020. febr. 28. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Én a helyedben elköltöznék vidékre és kengurut tenyésztenék. Bár itthon nem annyira jó biznisz...
2020. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem sem volt barátnőm 26 éves koromig, most viszont alakul valami egy lánnyal akit innen a gyakoriról ismertem meg.😁
2020. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a kérdésed alatti kérdést, és azok válaszait. Ilyesmi, hogy "Miért van ennyi nyúlgyerek?" Olvass, és tanulj.
2020. febr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lusta vagy energiat befektetni,pedig nagyon könnyű lenne!


Most gondolj bele mennyivel elonyben vagy egy 40 folotti ferfival! Aki mar nem néz ki annyira fiatalnak,sportolasnal is tobb idő kell neki ugyanahoz az eredmenyhez. Neked penzkereseshez is sokkal több energiad van,es mivel fiatal vagy divatos ruhak frizirak is elonyosebbek neked mint nekik!


Ami nekik van az a kialakitott kepessegek,van akinel elettspssztalat es jellem.

2020. febr. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!