Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tini koromban nem volt barátnőm, sőt nem is randiztam akkor így felnőttként nehezebb dolgom van?

Figyelt kérdés

Neten próbálkozom, élőben nem tudok hol. Meg volt már hogy ismerkedtem élőben, de nem teljesen ismeretlenül, közös ismerősön keresztül de nem nagyon ment, bár az is igaz hogy nem illettünk össze. Így meg hiába erőlködtem.

Hiányzik a tapasztalat, meg az hogy nincs korábbi siker élményem.

Van lány tesóm szóval tudom milyenek a lányok, de azért az másabb mint amikor párkapcsolatban tapasztal az ember.


2020. márc. 2. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nehezebb dolgod van.
2020. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehezebb lesz, de van előnye is; jobban fogod értékelni a nőket.
2020. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, nehezebb. És lehet hogy jobban fogod értékelni őket, de ha túlságosan tapadsz azt nagyon nem szeretjük.
2020. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!