Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szerelemmel az ember automat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemmel az ember automatikusan lekötelezi magát a másikhoz?

Figyelt kérdés

Alakulo kapcsolatban vagyunk. Vagy lazában.

Amiből teljesen még bármi is lehet. Igy próbálok ismerkedni másokkal is, es valoszinűsitem hogy amugy lehet nem is passzolnánk, ami egyuttjárást vagy összeköltözést illeti.


Tegyük most azt fel, hogy nyitott lenne szorosabbra fűzni velem.(a másik esetben ugye nem is lenne téma a szerelem)


Szóval azzal, hogy én elmondanám ezt neki,(es viszonzott lenne) alap az, hogy akkor nem nyithatok másokra és együtt is kellene vele járni?

Mondhatnám ismerkedési szakaszban vagyunk, azaz nem feltétlenül mennék ezekbe bele attol még, hogy szeretem.


Szóval az en logikám szerint ez esetben nem is mondhatnàm el, nem is élhetném meg az érzelmeim, mert nincs szerelem - együttjárás es más pasikkal kapcsolatok ignorálása es hasonlok - nèlkül?


Tehát magyarán lekötelezném magam azzal, ha elmondom neki, hogy szeretem és(tegyük fel) ő is?


Szóval magyarán tartsam titokban teljesen addig mig nem tudom akarok e vele kapcsolatot egyáltalán?


Azért zavar ez nagyon, mert én ugy gondolom ha vége is lenne ennek egyszer, én azért teljesen meg szeretém ezt élni, ezt, ami MOST van.

Azaz szerelemben lenni szabadon elköteleződés nélkül.


Aztán lesz ami lesz nem az a lényeg.



#kötöttség, elköteleződés
2021. ápr. 2. 20:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Wow, azért ezt durván túlbonyolítottad. Előre sajnálom szegény srácot.

Nos, amíg nem jártok, nincs erre fix szabály. Általában, ha a feleknek vannak érzelmeik egymás iránt, akkor másokkal már nincs túl sok kedvük ismerkedni. Önmagában viszont az, hogyha benyög egy "ja, én is kedvellek" szöveget, még nem jelenti azt, hogy nem ismerkedik mással.


"Azaz szerelemben lenni szabadon elköteleződés nélkül."

Ezt a szöveget meg nem is igazán tudom hova tenni.

2021. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Magyarán még igy, hogy nincs kapcsolat(es lehet nem is lesz), nem létezhet ugy szerelem hogy a MÁBAN csak? Abban csak, ami most van?


Talan a jo megfogalmazas:laza kapcsolat szerelemmel.

2021. ápr. 2. 20:59
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem szereted. Ha szeretnéd, akkor vele akarnál lenni. Azzal nincs baj hogy nem vagy még biztos az érzelmeidben, hogy meg akarod jobban ismerni, hogy óvatos vagy. De ezt ne hívd szerelemnek, mert ez (még) nem az. Ha te mással is akarsz találkozgatni az ismerkedési szakaszban, akkor ez még csak vonzalom, de annak se túl erős.
2021. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ebből egy kukkot se értek.

Ha valaki megtetszik, minél szorosabb kapcsolatot akarsz vele kiépíteni, és minél többet vele lenni. A többi verziót nem ismerem, nem értem.

2021. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

" másokkal már nincs túl sok kedvük ismerkedni"


En nem tudom még mi lesz a jövőben, azaz ki mellett fogok lehorgonyozni. A mostanit igaz hogy szeretem, de nem tudom vele mit lehetne kihozniba dolgokbol, lehet semmit sem. Nekem szükségem van valamire, nem is tudom, de nem tudok bizonytalan kapcsolatba lehorgonyozni amibol meg bármi lehet.

2021. ápr. 2. 21:01
 6/30 A kérdező kommentje:
Szoval amit én érzek hogy szeretem őt azt jobb ha ki sem mondom akkor ezek szerint? Azaz nem szerethetem őt magyarán amig nem kötelezem le magam mellette?
2021. ápr. 2. 21:03
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Neked fogalmad sincs, mit jelent a szerelem szó :-)
2021. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ez a szerelem? Elkotelezodes birtoklás? Kapcsolat egyuttjáras meg ilyenek?
2021. ápr. 2. 21:06
 9/30 A kérdező kommentje:
Csak mert néha azert kérdezi mert látja rajtam. Illetve neki ugy jön le sokszor hogy szerelmes vagyok..
2021. ápr. 2. 21:07
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem birtoklás a szerelem, különben akkor nem létezne plátoi szerelem.


Es akkor tenyleg az csak a kérdés hogy megélhetném e ezt vele kapcaolat nélkul MOST a jelenben

2021. ápr. 2. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!