Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Összejönnétek egy hungarókatalán sráccal?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9 vagyok.

Bocsáss meg, de a feltett kérdésedre válaszoltam, azért írtam ide.

Vagy csak olyan választ szabad írni, amilyet hallani szeretnél? Azt hittem, tényleg érdekel az emberek (nők) véleménye. Elnézést kérek amiért ezt feltételeztem; hátha másokban nem a sztereotípiát erősíted ezzel is. Minden jót.

2021. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem szívesen, mert nem szeretem a Barcelonát, meg úgy en bloc a spanyol focit. :))

De ha minden más stimmel, akkor nem kizáró ok. De attól is függ, hogy ez mennyire tölti ki az életét. Egy ismerősöm karácsony előtt lépett le külföldre egy meccs miatt, mert épp tudott rá jegyet szerezni. Nekem ilyesmi mondjuk már nem férne bele. Tehát magyarul, ha az emberi kapcsolatai, a családja, a párja, a barátai csak valahol a focicsapat után kullognak a fontossági sorrendben.

Nekem is családom focirajongó: 3 generáció óta Fradi-drukker. De apámnak eszébe sem jutott volna meccsre menni, ha épp anyukámmal a házassági évfordulójuk van, vagy a gyerekének a szülinapja. Szóval azért van egy sorrend, na.

2021. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azóta vagyok Barca drukker, hogy Ronaldinhot megláttam játszani. Az életvidám, freestyle foci, a cselek.. Totál elkápráztatott.. Hogy hárman tépték a mezét de csak mosolyogva ment ment, míg gól nem lett. Na meg a szabadrúgások..

Pici korom óta fociztam, de innentől csak a Barcelona és spanyolok. Voltam is kint, a Nou Campban is. Szerelem lett az egész város. Van is tetoválásom.


Na de elkanyarodtam.


Akikhez vonzódtam eddig, mind kivétel nélkül Madridos volt 😂 bár ez jó alap volt a heccelődésekhez, El Classico nézéshez.


Ha velük jó volt (sőt..) akkor egy Barca drukkerrel is. Bár lehet jobb az ellentét ebbeb.. Ad egy jó plusszt.


28 vagyok, már gyerekem van, férjem és ő sosem focizott, nem is nézett meccset :D

A kicsivel viszont nézzük és játszunk is, meccsre is járunk ki, azt együtt.

2021. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Egyetlen más sportág szurkolói sem viselkednek felbőszült orangutánok módjára meccs előtt/után."

Off, de azért hagyjuk ezt a sztereotípiát..

NFL huliganizmus: https://www.youtube.com/watch?v=mA50RHCXr68 Itt a vieóban a srác az angol foci huligánokat hasonlítja össze az amerikai NFL huligánokkal a Super Bowl előtt/után. Hát, nem sok különbséget látok... :D (ok, a csávó idegesítő, aki beszél, de most nem ez a lényeg).

- itt meg a Darts-on dobáltak székeket.. :D https://www.youtube.com/watch?v=-WLu_5TuNgw

Persze, focihuligánból van a legtöbb a nagy számok törvénye szerint, mert magasan a legnézettebb sport és mindenhol elterjedt, míg amerikai foci pl. nincs mindenhol.

2021. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#11

Én elfogadom az ellenvéleményt, de ez rosszindulatú és általánosító beszólás volt tőled. A FIFA és az UEFA szabályai, illetve a kormányok szigorúbb törvényei miatt Európa nagy részén jelentősen visszaszorult a futballhuliganizmus. Ebben ne Szerbia vagy Törökország legyen az etalon, ahol ez jellemzőbb, hanem Németország vagy Spanyolország, ahol jelentősen háttérbe szorult a jelenség. Egyébként itthon is. Van az réteg, de a futballszurkolók kis hányada ilyen, illetve nem a falusi taplókból kell kiindulni. Egyébként ez olyan kijelentés volt tőled, mintha minden német náci, illetve minden orosz kommunista lenne.


A hangvételedből nekem az jött le, mintha azt sugallnád, hogyha valaki mondjuk egyetemi prof lenne, de szeretné a futballt, az lesüllyedne a 8 általánost sem elvégző prolival, és ez picit sértő.


"Elnézést kérek amiért ezt feltételeztem; hátha másokban nem a sztereotípiát erősíted ezzel is. Minden jót."


Ez is flegmatikus volt. Nem baj, ha többnek gondolod magad, illetve flegma vagy, de akkor ne terelj.


"Bocsáss meg, de a feltett kérdésedre válaszoltam, azért írtam ide."


Főleg nem ilyen szerecsenmosdatással... Anonin fórumon vagyunk, nem a Facebook-on, nyugodtan kijelenthetsz bizonyos dolgokat, de ne terelj! Ha korrekt lettél volna, akkor oda biggyeszthettél volna egy ilyet:

"Tisztelet a kivételnek!"

De sajnos nem tettél... :(

2021. ápr. 1. 16:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!