Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Összejönnétek egy hungarókatalán sráccal?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden vágyam.
2021. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 acelsziv ***** válasza:
100%
mivel? Az olyan, mint az afrokínai?
2021. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Úgy érted cigánnyal?
2021. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Ötletes megfogalmazás :D
2021. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

Nem, Barcelona vagy Espanyol szurkolóval. Semmi köze a cigánysághoz ennek.


#2

Nem bőrszínt, meg származást határoz meg.


#1

Akkor te nem lehetsz Real Madrid drukker. Xdd

2021. márc. 31. 18:55
 6/15 A kérdező kommentje:

#4

Nem én találtam ki, hanem a magyar futballtársadalom aggatta ezt a nevet a magyar Barcelona szurkolókra. De szerintem az Espanyolra is érthető, mert ők is katalán focicsapat, de a Girona vagy a Gimnastica is katalán. Mondjuk Barca és Espanyol szurkolók nyilván vannak itthon is, utóbbi kettőnek nem biztos.

2021. márc. 31. 18:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ettől függene a dolog. Legjobb barátom Barca drukker, a párom meg Bayernes.


Nem ez alapján ítélek meg egy pasit, ha nem egy piás meccsfanatikus.

2021. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

Senkivel, akinek az identitása része a futball.

Egyetlen más sportág szurkolói sem viselkednek felbőszült orangutánok módjára meccs előtt/után.

Ki hallott már vonatokat szétverő röplabdadrukkerekről vagy vízilabdaszurkolókról?

Nem, sajnos, ez a sportág, ami valamiért a primitív emberek szíve csücske nekem magyon jó szűrő arra, hogy kivel ne akarjak soha semmit. (tudom, hogy ez túlzott általánosítás, és más jellemzők is kellenek ahhoz, hogy eldöntsem, folytassuk-e az ismerkedést, viszont ez határozottan a 'nem' oldalán egy érv)

2021. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Hát azért elég durva általánosítás. Nyilván nem hallottál Kele Jánosról, Haraszti Ádámról, Bíró Dávidról és még lehetne sorolni értelmiségi neveket, akik bizony nem olyanok, amiket te itt lefestesz. Egyébként ne aggódj, én sem jönnék veled össze, mert ebből a kommentedből iszonyatos mértékben süt a rosszindulat. Egyáltalán minek kommenteltél ide, ha ennyire elutasító vagy ezzel kapcsolatban? Jól esett megalázó hozzászólást írni?

2021. ápr. 1. 02:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!