Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy segítsek a barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a barátnőmnek a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, nevezzük most Annának. 23 éves és sajnos nem áldotta meg túl szép arccal és alakkal a sors.


Én szintén 23 éves vagyok, "szerencsés" ismerkedés terén, mivel ha nem akarok ismerkedni, akkor is szinte ragadnak rám a férfiak, rámírnak random emberek facebookon, leszólítanak az utcán, stb. Szóval nekem sosem voltak társkeresési problémáim, épp ezért nehezen adok tanácsot is.


Annáról azt kell tudni, hogy nagyon magas, 178 cm, amit ő nem szeret, mert a csípője is széles, ezért mindig azt hajtogatja, hogy tramplinak érzi magát. Ha őszinte akarok lenni, van abban igazság, hogy első ránézésre nagy darabnak tűnik, pedig ha jobban megnézi az ember, igazából nem kövér annyira, 70 kg körül van. Fogyni nem tud ebből, így is nagyon keveset eszik, mert a genetikája nem jó, a családjában mindenki 130-150 kg körül van.


A másik, amit nem szeret magában, az az arca. Tényleg nem annyira nőies arca van, cserébe viszont mindig tiszta és ápolt, halvány sminket használ általában.


Külsőre kb. ilyen, belsőre egy csendes, visszahúzódó de nagyon kedves lány. Nem hiába az egyik legjobb barátnőm, szeretek a közelében lenni, intelligens, diplomás (óvónőként dolgozik).


Annának még sosem volt barátja, évekkel ezelőtt még bulikba is elrángattam emiatt, de ott sem igazán érdeklődtek iránta a férfiak. Én beszéltem pár közös férfi ismerősünkkel, szerintük Anna csúnya. Én nem tartom annak, bár tény, hogy nem is az a tipikus szépség, de szerintem nem ez kéne a legfontosabbnak lenni. Viszont Annát még soha egy férfi sem hívta el sehova, egyetlen férfi sem kezdeményezett nála ismerkedést sem.


Tudom, hogy nem szeret egyedül lenni, nagyon bántja, hogy senki nem akarja megismerni. Azt mondta, még társkeresőn is próbálkozott, de mindig csak 40 feletti férfiak írnak neki, ő 23 évesen inkább a mi korosztályunkkal ismerkedne.


Nem tudom, hogy segíthetnék neki, már mindent megpróbáltam, ami eszembe jutott, de semmi sem működött. Tudnátok esteleg javasolni valamit?



2021. márc. 31. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#10: Azért van egy jó pár, főleg nyugaton, ezért is építek karriert, hogy felhozzam a szintemet, hogy méltó legyek egy nyugat-európai barátnőre.


Itthon sajnos nagyon betett ez a 12 év Fidesz a nemzeti tenyészprogrammal és félek, hogy még nincs vége.

2021. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a fideszes tényészprogram, nem fogok 3 gyereket szülni csok-ért. De 1 gyerekre nagyon vágyom. Több nem lesz, bárhogy is vinnyognak az eddák.
2021. ápr. 1. 10:35
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha már egy gyerek van, az is leköti az erőforrásaid nagy részét és az egész életedet megváltoztatja. Akkor már a plusz gyerek annyival nem jelent több terhet semmilyen téren.


Ráadásul, aki testvér nélkül nő fel, az sokszor egy önző kis hólyag lesz vagy a magány miatt depressziós/kapcsolatfüggő.


Arról van szó, hogy nincs értelme egyáltalán szaporodni, mert így is túlnépesedés van, így is lesznek még itt a covidnál súlyosabb dolgok, önzőség lenne csak azért egy életet a világra bocsátani (aki nem kéri, hogy megszülessen), hogy a biológiai órád megnyugodjon.


Ráadásul az élet értelme számomra az, hogy minél több tapasztalatot szerezzek, minél többet lássak a világból, ehhez pedig sok esetben pénz kell és függetlenség, szabadság. 90 évnyi életidő is kevés, ha nem születik valaki milliárdosnak, hogy mindent megtapasztalhasson, bejárhassa a világot, tanulhasson, olvashasson, filmeket nézhessen.


Egy saját gyerek meg, ha normálisan akarod nevelni, több idődet köti le, mint egy munka, ráadásul visszafordíthatatlan. És még a pénzt is viszi két oldalról, mert a karrieredre, vállalkozásodra sem tudsz úgy koncentrálni, mert a gyerektől vonod el az időt, ugyanakkor ha szabadidőt "vásárolsz" az kerül a legtöbb pénzbe, mert az alatt nem dolgozol, nem termelsz profitot és még a gyerekedre is áldozni kell abból a minimális erőforrásból, amid van.

2021. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

178cm 70kg nem kover. En ennyi vagyok csak en ferfi de nem vagyok kover egyaltalan.

Kuldj rola kepet privatban es megmondom hogy remenytelen e a helyzet vagy caak tulaggodja.

2021. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#14: Csak benned azért picit több az izomszövet, meg a csontozatod is erősebb, már ha tanultál anatómiát.
2021. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%

Messze nem minden nő akar gyereket. Egy fokkal legyél nyitottabb kérdező, ha már elvileg te is intelligens vagy. Én sem akarok például, és sok barátnőm sem. Nem mindenkinek ez az álma, célja, vagy bármi. És nem is baj, hogy nem vagyunk egyformák.

Annára visszatérve: ne keveset egyen, hanem normális mennyiségben, megfelelő makrókkal, és sportoljon rendszeresen. Lehet neki nem lesz elég a tingli-tangli tinik körében népszerű "edzés", mint a Chloe Ting, meg ki tudja, kiket bálványoznak még aktuálisan, meg a cardio. Kemény izomépítő edzés, és intenzív aerob. Azért ezzel, megfelelő edzővel, étrenddel, kitartással bőven jó alakot lehet varázsolni, bármilyen alapól, még ha nem is fittness modell szintűt.

Az arca igényes, elmondásod szerint, tehát higiéniával, és társaival nincs gond, akkor egy kis stílus kéne neki, ami illik hozzá. Megfelelő frizura, öltözködés. Plusz nem ártana egy picit nyitottabb személyiség sem. Nem kell megerőszakolnia a természetét, és harsánykodnia, de a jó kommunikáció szinte mindennek a kulcsa. Egy kis humorérzék, lazaság, és máris szintekkel szebbnek látják, mint amilyen. Van véleményem szerint egy elég csúnyácska barátnőm, de olyan vidám, nyitott, mosolygós kis tündér, hogy oda meg vissza vannak érte a pasik. Pedig neki a bőre sem szép, az arcvonásai sem, az alakja mondjuk nem rossz, ha az ember kedveli a nagyon szálkás, kissé inas nőket (genetikailag ilyen, nem tud hízni, csak izmosodni, amivel formában egyébként elég jó, csinos).

Járjon el közösségbe, legyenek hobbijai, találkozzon új emberekkel (tudom, covid van, de addig netes fórumokon is lehet beszélgetni, kapcsolatot építeni, aztán egyszer csak vége lesz ennek is). Minél több emberrel beszél, érintkezik, annál nagyobb eséllyel találkozik olyannal, akivel kölcsönösen szimpatikusak lesznek egymásnak.

Sok sikert Annának!

2021. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!