Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy segítsek a barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a barátnőmnek a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, nevezzük most Annának. 23 éves és sajnos nem áldotta meg túl szép arccal és alakkal a sors.


Én szintén 23 éves vagyok, "szerencsés" ismerkedés terén, mivel ha nem akarok ismerkedni, akkor is szinte ragadnak rám a férfiak, rámírnak random emberek facebookon, leszólítanak az utcán, stb. Szóval nekem sosem voltak társkeresési problémáim, épp ezért nehezen adok tanácsot is.


Annáról azt kell tudni, hogy nagyon magas, 178 cm, amit ő nem szeret, mert a csípője is széles, ezért mindig azt hajtogatja, hogy tramplinak érzi magát. Ha őszinte akarok lenni, van abban igazság, hogy első ránézésre nagy darabnak tűnik, pedig ha jobban megnézi az ember, igazából nem kövér annyira, 70 kg körül van. Fogyni nem tud ebből, így is nagyon keveset eszik, mert a genetikája nem jó, a családjában mindenki 130-150 kg körül van.


A másik, amit nem szeret magában, az az arca. Tényleg nem annyira nőies arca van, cserébe viszont mindig tiszta és ápolt, halvány sminket használ általában.


Külsőre kb. ilyen, belsőre egy csendes, visszahúzódó de nagyon kedves lány. Nem hiába az egyik legjobb barátnőm, szeretek a közelében lenni, intelligens, diplomás (óvónőként dolgozik).


Annának még sosem volt barátja, évekkel ezelőtt még bulikba is elrángattam emiatt, de ott sem igazán érdeklődtek iránta a férfiak. Én beszéltem pár közös férfi ismerősünkkel, szerintük Anna csúnya. Én nem tartom annak, bár tény, hogy nem is az a tipikus szépség, de szerintem nem ez kéne a legfontosabbnak lenni. Viszont Annát még soha egy férfi sem hívta el sehova, egyetlen férfi sem kezdeményezett nála ismerkedést sem.


Tudom, hogy nem szeret egyedül lenni, nagyon bántja, hogy senki nem akarja megismerni. Azt mondta, még társkeresőn is próbálkozott, de mindig csak 40 feletti férfiak írnak neki, ő 23 évesen inkább a mi korosztályunkkal ismerkedne.


Nem tudom, hogy segíthetnék neki, már mindent megpróbáltam, ami eszembe jutott, de semmi sem működött. Tudnátok esteleg javasolni valamit?



2021. márc. 31. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 174 cm vagyok, nekem egy 178 centis lány magas lenne, és valoszinüleg zavarna a magasságkülönbség. Persze, ha az ember valakit megszeret a belsőjéért, akkor ez nem fontos, de mégis egy zavaró tényező.

Aranyos tőled, hogy ezzel próbálkozol. Remélem összejön!

Sok sikert!

2021. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiába nem csúnya szerinted, ha férfiak szerint az.

Jobban látják mint te.

Ennyi, nem tudsz mit tenni.

2021. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tudom talán nem ez lesz a leghasznosabb válasz,de megérintett a barátnőd, "Anna" története... Átérzem, milyen amikor nem kell senkinek az ember, nem érdeklődnek iránta és nincsenek sikerélmények, pozitív visszajelzések... mert társas lények vagyunk, és nemtől függetlenül legbelül mindenki vágyik egy társra.

Elváltként, a járvány okozta korlátok miatt én is nagyon magányosnak érzem magam.

Bár lennék 10 évvel fiatalabb (májusban leszek 37) és pár centivel magasabb (170 vagyok), én biztos tennék egy próbát és nyitnék az irányába... mert "Anna" értékes és szerethető ember lehet a leírásod alapján, legalábbis egyetlen igaz barátnője, kedves Kérdező, személyedben biztosan van.

Azt tanácsolom, ne adjátok fel, "Anna" pedig keressen egy olyan hobbit, szabadidős tevékenységet, amitől kiteljesedhet, sikerélmenye lesz, és ez bizony a kisugárzására is hatni fog, ergo előbb-utóbb egy pasi biztosan észre fogja venni a változást, illetve Őt.

Kézcsókom Nektek ismeretlenül, drukkolok "Annának" !! :)

2021. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kiirhatod, hol laktok, hátha valaki innen esetleg érdeklődne. Persze szűrjétek a "jelentkezőket" :D
2021. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiú ismerőseidnek bemutathatnád,hátha valaki megkedveli.


Társkereső.


🤷🏼‍♀️ Hajrá

2021. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz.. Mert, hogyha már nem jár egyetemre, ahol körbe veszik vele egykorúak akkor nehéz lesz olyan körökben mozogni ahol megismerhetik őt és így beszűkültek a lehetőségek :(

Bulikon és társkeresőkön leginkább a külső dominál sokszor.

Valahogy barátkoznia kellene és akkor hátha rájönnek, hogy milyen értékes.

2021. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Még ha fogyni nem is tud meg nem is feltétlen kell neki, de attól még az alakjan csiszolhat.


Én amúgy sajnos túlsúlyos vagyok, genetikailag is hízekony kb 10-15 kg felesleg de nagyon mozgékony vagyok, energikus és egyáltaláb nem vagyok lusta es dolgozm az ügyön.


Súlyzós edzést IS csinálok és azért az is sokat számít. Még így is látszik, fenekem elég kerek, vállaim is, lábam izmos.


Szóval meg ha nem is kell fogynia, alakot formálni lehet és szellemileg is sokat segít.


Sőt a sportnak talán mentalisan még nagyobb hatása is van.


Előnyös ruhák, előnyös haj, előnyös smink, finom parfüm. Nem kell drága.


És hiába mondják rá hogy csúnya, mert BAROMIRA ronda nőket láttam már pasikkal.


Ha a vírus is enyhül pedig járjon minél több helyre. Nyelvtanfolyam, sportóra, stb. Előbb-utóbb lesz valaki.

2021. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Annácska nagyon befelé forduló, ami nem csoda a történetét olvasva.

A csajok tudtommal a tindert használják egonövelésre, ami akkor fog működni ha előnyös képeket sikerül csinálni a lányról.

Esélyes hogy csak szexpartnert talál, de talán kap onnan egy kis önbizalmat is, ami után elkezdhetne magabiztosabban pasizni is.

Meg kell próbálnia tapasztalatot és önbizalmat gyűjtenie, mert egy nem túl szép nőnek mindig be kell dobnia magát a siker érdekében.

Sok sikert Annácskának!

2021. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

"a genetikája nem jó, a családjában mindenki 130-150 kg körül van."


Hát igen, gondolom a férfiak evolúciósan kiszűrik ezt már ránézésre, hogy hízékony alkat.


Nem irigylem, kb. ugyanolyan hátrányban van egy magas ÉS testes nő, mint egy alacsony és köpcös vagy alacsony és vékony/kisfiús férfi.


"intelligens, diplomás (óvónőként dolgozik)."


Tehát valószínűleg gyereket is akar meg átszellemül, amikor meglát egy kisbabát, mint a hasonló területen dolgozók...


Hát... Tényleg halmozottan hátrányos. Kérlek mondd, hogy emellé még aszexuális is. Úgy lenne teljes a repertoár.

2021. ápr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, akar gyereket, de hát melyik nő nem? Szerintem én sokkal jobban szeretnék anya lenni fitalon, mint ő :D
2021. ápr. 1. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!