Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék majd méltó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék majd méltó párja lenni a jövőbeli barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Eddig sajnos még nem volt sosem párkapcsolatom (22 éves vagyok).

Elgondolkodtam azon, hogy ha majd egyszer valamikor majd valakitől megkapom azt a hatalmas megtiszeltetést, hogy párjául fogad akkor vajon tudni fogom-e ezt megfelelő mértékben meghálálni neki?

Vajon tudok-e majd úgy viselkedni és olyan ember lenni, hogy viszonozni tudjam ezt a hatalmas megtiszteltetését?

Nagyon rosszul érezném magam, ha a jövőbeli párom (ha majd lesz) akkor megbánná, hogy engem választott... Számomra ez hatalmas kudarc lenne.

Honnan tudom, hogy majd meg fogom-e majd neki adni a megfelelő mértékű szeretetet és örömöt? Mivel így, hogy nem volt még sosem párkapcsolatom, nem nagyon tudom ezt előre eldönteni.


Szerintetek?



2019. aug. 2. 01:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálad baj van a toronyban ! 😂
2019. aug. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevered az alázatot a megalázkodással. Ha utóbbit csinálod, nem lesz csajod.

33/f

2019. aug. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mondj le a muszlim-imádatodról.
2019. aug. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségeken gondolkodsz.
2019. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha te kiválasztod őt, és ő is kiválaszt téged, akkor máris rendben van:) Meg amúgy minden ember ugyanannyit ér, tehát szal ne becsüld le magad; hogy ez most megtiszteltetés, meg, lehet, nem érdemelnéd meg; ilyeneken ne gondolkozzál, "minden ember ugyanúgy carik." Anyám szokta mondani, mikor épp mesélek neki valamilyen sztárról. "Ugyanúgy xarik , mint te." Tehát hogy nem érez többnek azért valakit,mert pl sztár. Egyébként meg, a neved alapján: "Shine, shine like a star... Like a star that you are":):):) Ragyojál, merjél ragyogni:) És valaki más meg mindig azt mondja: "Ha akarsz valaki lenni, akkor légy önmagad.":)
2019. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*Ja és ha hiszel magadban, és nem kell téged folyton tutujgatni:)
2019. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtisztel hogy párjáúl fogad;))). Szerelem nem így működik! Azt kell elérni,hogy egy nő akarjon téged,megőrűljön érted. Ennek több módszere van: vonzó külső(egészséges férfias ápolt test)-ezt látja meg a leghamarabb,lelki egészség(ép testben ép lélek) ha pszichés gondjaid vannak (kóros önbizalomhiány,szociális fóbiák,bipolaritás) akkor nem kellesz senkinek. Érzelmi érettség és intelugencia. Kommunikatív(tájékozott) szórakoztató személyiség. Mivel beszélgetésen keresztül ismeritek meg egymást. Anyagi biztonság,készség a pénz kezelésére. Nem kell ház autó de némi megtakarítás illendő. Jó szex...amelyik nőt nem tudod jól meg... az meglép máshoz.

Ha csak pénz van meg és tűrhető személyiség gyenge szex -abból kihasználás lesz. Ha szex jó ,de anyagilag csapodár vagy abból szex kapcsolat lesz.

2019. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


A fentiek megléte sem garancia semmire. Akkor is kizárólag attól függ, hogy lesz-e párod, hogy megtisztel-e ezzel téged valamelyik nő.

Ha minden olyan dolog megvan amit felsoroltál, de nem választ téged egyetlen nő sem (igen, tényleg van ilyen is) akkor így jártál, egy incel leszel.

2019. aug. 7. 22:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Megtiszteltetés? Így még sose hallottam, hogy valakit azzal tisztelnek meg, hogy a párja lesz, így ezt mihamarabb felejtsd el. Úgy szerezz barátnőt, hogy téged akarjon, a te kiemelkedő kommunikációs készségedért, személyiségedért, hogy férfi vagy, ha kell lekaszabolod érte a zombikat. Az életben semmire sincs garancia, viszont ha folyamatosan fejleszted magad, sokkal jobbak lesznek az esélyeid. Kezdetnek beszélgess lányokkal, csak barátkozás szintjén, hogy felismerd ők sem űrlények és hasonlóan vannak szükségleteik, mint neked.
2019. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9


Már kiskorom óta beszélgetek lányokkal/nőkkel. Rengeteg női barátom van. Nem érzem magam szégyenlősnek nők között. Tehát a legtöbb sikertelen pasival ellenben én nem félek nőkkel beszélni és nők közelében lenni. Általánosban pl csak én voltam fiú az osztályban, úgyhogy ez már régóta nem jelent gondot.

De eddig mindig a nők kizárólag csak barátként tudtak rám tekinteni, sosem férfiként. Úgyhogy igenis megtiszteltetés lesz majd, ha végre valaki párjául fogad majd.

2019. dec. 15. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!