Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Véletlenül elszóltam magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül elszóltam magam egy barátnőmnek, hogy a barátomnál voltam, erre nekiállt nyomozgatni?

Figyelt kérdés

Küldjem el neki a fotóját... Oké, de biztos az egész világ látjanezek után... Meg a Facebookját, hadd láthassa... Mi a fasz...

De bazzki meg honnan ismerem, volt-e nálunk stb... Szerintem le is nyomozta a fotója alapján...


Pár hete találkozunk csak, nagyon rendes csávó, már bánom, hogy a fotójátbis elköldözgettem...


2019. febr. 28. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát jó barátnő lehet ha félted tőle az új barátodat. Gondolom a fél város f***t le sz***a már.
2019. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem is, hogy féltem, bár igaz, amit írsz, de most teljesen ráallt a témára és nyomozgat.... Idióta...


Eszembe nincs valaki pasijának az adatlapját elkérni, szerintem írt is volna neki...



Hogy lehettem ekkora hülye.... Csak "mit kerestél a városban, én meg kiszóltam...."

2019. márc. 1. 06:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen az ilyen nem bnő. Szabadulj meg tőle ignoráld.
2019. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!