Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Photofeeler szerint az attrakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Photofeeler szerint az attraktivitásom csak 8,6, soha nem lesz így tartós kapcsolatom? Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdésben itt erről az oldalról, gondoltam kipróbálom én is. Teljesen el vagyok keseredve az eredmény láttán, félek, hogy örökre egyedül maradok, nem lesz barátom. Mielőtt valaki félreértené, leszögezem, hogy gyakorin a korábbi rossz tapasztalatok miatt nem ismerkedem, így privátot felesleges írnotok.

2021. márc. 26. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel a tökéletességmániával csak azt éred el h mindenkit eltaszitasz magadtól.
2021. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 3 korul szokott lenni....



36F incel

2021. márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Átérzem a helyzetedet. Én 9.5-ös lány vagyok, de nekem sincs túl sok sikerem, pedig már egy olyan pasival is beérném, aki olyan sármos, mint Ryan Gosling, olyan férfias, mint Jason Momoa, annyi pénze van, mint Elon Musknak és olyan hűséges, mint Tom Hanks...


De ennél lejjebb már egyszerűen nem tudom adni az igényemet, azért nekem is van önbecsülésem, csinos, diplomás lányként nem fogok összejönni öreg, fogatlan utcaseprővel. :(((

2021. márc. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem is tudtam higy debilek is írhatnak ki kérdést.
2021. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!