Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Photofeeler szerint az attrakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Photofeeler szerint az attraktivitásom csak 8,6, soha nem lesz így tartós kapcsolatom? Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdésben itt erről az oldalról, gondoltam kipróbálom én is. Teljesen el vagyok keseredve az eredmény láttán, félek, hogy örökre egyedül maradok, nem lesz barátom. Mielőtt valaki félreértené, leszögezem, hogy gyakorin a korábbi rossz tapasztalatok miatt nem ismerkedem, így privátot felesleges írnotok.

2021. márc. 26. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nyóchattal hisztizel? Eleve full külsőségre alapozva? Legyél a felesé..nem dehogy, eszedbe se jusson
2021. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindenben a tökéletességre törekszem, olyan 9,5 körüli értékkel lennék minimum elégedett,így ez teljesen letört.
2021. márc. 26. 17:16
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Itt már csak az öngyilkosság segíthet.
2021. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%
Sajnos menthetetlen vagy. Vagy csak egy troll.
2021. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Sose leszel az, sajnálom.
2021. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem trollkodom, maximalista vagyok, nem csak a külsőmet tekintve. Nem leszek emiatt öngyilkos, de nagyon aláássa az önbecsülésem, azóta azon agyalok, hogy tudnék többet kihozni a megjelenésemből.
2021. márc. 26. 18:39
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki nyugodjon le, kamu a kérdés. Ahhoz ugyanis sokkal több idő kell, hogy valakit lepontozzanak mint amennyi az előző kérdés óta eltelt. Kétlem, hogy előfizetett volna.

Szóval kérdező, ezt bebuktad :)

2021. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem ma tettem fel a képet, hónapokkal ezelőtti kérdésben olvastam legelőször erről. Furdalta az oldalam a kíváncsiság, hogy milyennek látnak idegenek, így gondoltam teszek egy próbát.
2021. márc. 26. 19:28
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Hú nekem meg a nagy dolog fúrja a bendőm... tévedtem! Már firkál a vége! 😱😱😱
2021. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
2021. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!