Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? nem értem

Figyelt kérdés
1 hete meg ismerkedtem egy lánnyal ,instagramon is beszélgetni szoktunk,eddig egy nagyon kedves jófej csajnak ismertem meg gondoltam végre el tudnám felejteni a leg első exemet akit 11 éve nem tudok el felejteni,gyönyörű szép csaj pont az esetem, jókat tudunk beszélgetni, tegnap meg kért hogy véleményezzem őt Külső belső és esély ,mondtam neki hogy külső 10/10 aztán belsőleg 10/10 és az esély re azt mondtam még nem tudom mert nem ismerem eléggé, ma reggel meg kért hogy mondjam meg neki hogy most tényleg mennyi esélye lenne nálam aztán mondtam hogy 10/10 ,igazábol nem is számítottam rá hogy ki kérdi a véleményem magáról,aztán én is meg kérdeztem tőle azt mondta hogy külső 10/8 ,belsőleg 10/9 ,az esély re azt mondta hogy van már barátja,gondoltam magamban hogy na fasza megint nagyot koppantam ,nagyon szarul éreztem magam hogy meg tudtam hogy van barátja,mert megint egy olyan eset be keveredtem ahol nagyon tetszik nekem a lány és koppanás a vége ,pedig 11 éve ő az első lány aki nem csak azért kell mert gyönyörű szép ,amikor rám ír a szívem hevesen dobog és remeg a kezem kapkodom a levegőt pont mint a leg első barátnőm nél amikor azt éreztem hogy szerelmes vagyok,miért kérdezte ki a véleményem magáról ha van barátja ?úgy érzem hogy a leg első barátnőm óta ő az aki tényleg komolyan kell ,de nem lehet mert foglat ,meg tetszik egy lány és foglalt baszki ,ha pedig én tetszek egy lánynak az meg nem az esetem nem látok abban fantáziát nem vonzódok hozzá még akkor se ha szép ,ebből már nagyon elegem van,most várjak még 11 évet mire találok egy újjabb lányt aki ugyan ilyen érzést hatást vált ki belőlem ? de miért kérdezte ki tényleg a véleményem? tényleg azt akarom hogy az legyen a háttér ben hogy azért kérdezte meg mert akar tőlem valami komoly dolgot ,és nem csak azért kérdezte meg mert jól esik neki hogy bókolok neki .

2021. márc. 22. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Lehet rossz kategoria
2021. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom

Ez nem a tini kategóriába akart menni?

Mi ez a 10/...?

Én vagyok így lemaradva 28 évesen?? 😂😂😂

2021. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hete simerkedtél vele, hogyhogy nem került szóba eddig, hogy van e baratja? Nyilvan nem először a szia utan kell megkérdezni, de nem is egy hét múlva! Ezt nagyon elba**tad! Így nem koppantal volna akkorat! Az ilyen kulso belso esély sosem őszinte dolog, lehet, hogy amugy 6 -os vagy neki csak nem akart megbantani, ezét ir 9-et, lehet, hogy nincs is barátja, csak le akart végre koptatni. Ha 11 éve nem tudsz túllépni az exeden, akkor miért nem keresed vel és leszel boldog az exeddel?


Az a probléma, hogy hazudsz magadnak, leírod, hogy annyira szép csaj, meg jó a külsője, hogy a gatyádat már teleélvezted csorgatod a nyalad és pont visszairt, majd írod, hogy nem csak azert kell, mert gyönyörű szép, ugyan mi masert kéne? :D Ez amúgy sem szerelem, egy hét alatt nem alakul ki szerelem ez csak egy fellangolas.

Ez a vonzas törvénye, kistöki!

Talán nem a "gyönyörű szép" láynokra kéne rairni, naluk próbálkozni, mert olyat koppansz, hogy idáig hallatszik, egy ilyen csajjal lathatóan nem tudsz banni, mert ha folyton bokolsz neki, meg latja, hoyg milyen hatassal van rad, tenyeréből fog etetni, majd felzabal vacsorara, tehat amgyarul ő fog irányitani, manipulalni és te ezt " szerelem " cimszo alatt észre sem veszed! Ismerd fel a sajat hataraid és nem azt mondom h olyan csajoknal kell próbalkozni , aki nem tetszik, de nem is ilyen "gyönyörű nőknél" mert csak koppanni fogsz, találd meg az aranyközéputat és ne hisztizz mert ez egyaltalán nem férfias! Szerintem is rossz a kategória. Tini parkapcsoaltokba kellett volna írnod. Engedd el ezt a lányt, mert ha feejn állsz sem akar toled semmit, barátja van, hagyd őket, legközelebb időben tisztazzatok az iyleneket, hogy ki van kapcsolatban, meg ki nem, és talán nme koppansz ekkorát, hogy idáig hallatszik.

2021. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ááá csepet sem fényeztette magát!!

Megkérdezte hogy: külső,belső,esély.

Miután kinyaltad a se..ét a képernyőn át,megelégedve újságolta,van baratja!!

Most majd a 2-ik versenyzővel,meg a 3 ikkal is eljátsza ugyanezt,és végeredményként 1 el több házmeretű egójú picha járkál a föld felett 1 méterrel.Az is lehet hogy már vízen jár,mint Jézus.

Gratula

2021. márc. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is 10/10, hogy sokáig nem lesz csajod. :D
2021. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!