Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a fiukat:/miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiukat:/miért van ez? Legyek én is ilyen?

Figyelt kérdés
kedves vagy egy lánnyal,hülyéskedsz vele,és ha jön egy másik aki egy buta p.csa egyből vele foglalkozol a másik meg levan sz.rva:/vagy csak nézed,és néha szólsz hozzá...
2010. szept. 6. 15:11
 1/6 anonim válasza:
a fiuk mar csak ilyenek de ne keseregj mert lesz majd valaki akinek te kellesz :D
2010. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igazából nem nagyon tudnám megmagyarázni neked, miért van ez, talán ezzel akarnak a fiúk vagánykodni a haveroknak? Viszont Te ne legyél ilyen! Hidd el, egy hülye libát sosem tudsz úgy megbecsülni, úgy elbeszélgetni vele, mint egy normális, értelmes lánnyal.

15/L

2010. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem minden pasi ilyen sőt, csak sajnos néha nagyon sokszor ilyenekbe botlanak bele és ezek alapján ítélkeznek...
2010. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:15:



TEEEEEEEEEE!!!!!!!


Akkkor rénééénénénénépnénénnénénénénéné illllylenneneenenenen vagyok vagy miiiiiiiii???????M??M??


Keresem a normális lányt, de nem találom teeeee!

Nehogy azt hidd babám, hogy én is ilyen vagyok!


Az ilyen libákat utálom, akik azt mondják, hogy csak kefélni akarok meg hasonló...


De én is azt mondom akkkorrr, hogyí minden lány egy rivbanc meg kuuuuuuurvvvvvaaaa! Mert áltolánisítunk, ahogy tteeeeee

2010. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tizenéves fiúk márcsak ilyenek...
2010. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma 15:49-es


TEEEEEEEEEEEE!!!!!


Rohadtúúúúl félreértetted amit mondtam!!! Amúgy 26/f

2010. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!