Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Családi vagyont megörökölve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi vagyont megörökölve hogy tudnám elkerülni a gold digger típusú lányokat, esetleg nőket?

Figyelt kérdés

Szüleim sajnos már máshol vannak.Egyedüli gyerekként rámszakadt minden, amit régen csak élveztem.Nem tudtam mi a felelősség, emberekkel való bánás, hivatalos dolgok intézése.Sajnos egy családi szomorú esemény rám hárított minden dolgot.Pár hónapja hivatalosan mindent megörököltem,rendesen lepapírozva.Mivel kicsit enyhül a fájdalom, szeretnék társat találni.mivel hiányzik a szülői irányító háttér, elgondolkodtam hogy 5-10 évvel idősebb nővel is ismerkednék, hátha neki nagyobb az élettapasztalata, többet tud majd segíteni az életben.

28 éves vagyok, max 40 éves korig keresnék párt.

Aki hasonló cipőben járt, hogy vagyonosabb emberként próbált ismerkedni, hogy tudta elkerülni a pénzt kereső nőket?

Köszönöm a válaszokat szép napot mindenkinek.



2021. márc. 13. 11:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Először is szerintem is add el a céget, a pénzt meg fektesd be.

A kérdésedre válaszolva, próbláj olyan körben ismerkedni, akik még nem ismernek, nincs közös ismerősötök sem, és ne beszélj az örökségedről. Egyébként nem minden nő a pénzre hajt, akkor egy csóró pasinak se lenne barátnője. Engem sem érdekel a pénz. Persze nem hátrány, ha tudom hogy lesz mit ennünk hó végén, és be tudjuk fizetni a számlákat, de nem érdekelnek a milliók.

A golddiggereket amúgy külső alapján általában fel lehet ismerni, tipikus plázacica kinézet.

26/L

2021. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%

21.-nek és a kérdezőnek is.


"A golddiggereket amúgy külső alapján általában fel lehet ismerni, tipikus plázacica kinézet.


26/L"


De ezekről látod. Akikről nem, azok a sunyi, okos, pénzügyes, meg jogász csajok. Na ők tudják igazán lehúzni pasit!!!

Itt egy meghatalmazás, ott egy üzleti tipp, találkozó egy régi baráttal, aki éppen most nyit egy új vállalkozást...,

2021. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%

"A golddiggereket amúgy külső alapján általában fel lehet ismerni, tipikus plázacica kinézet."


Azok a kevésbbé tanult, egyszerű, de többre vágyó nők. Aki okosabb, az nem ölrtözik r|bancnak.

2021. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
26%

"te miért jósolgatsz neki"



Azert, mert en vagyok a Joska :)


Viccen kivul, sztem a kerdezonek sem volt koze nokhoz, es mily csodas, hirtelen lettek jelentkezok.... Vajh' miert?



36F incel

2021. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Munkahelyen ne ismerkedj olyanokkal, akik alattad vannak. Persze, biztos egyszerűbb, mert ott van a közelben, nem kell annyira megerőltetned magad, hogy ismerkedj. De sarokba szorítod a másikat, felhasználod ellene a felette való hatalmadat. Vagy kifogsz így egy aranyásót, vagy

2. Az nem aranyásás, ha vki pluszmunkáért cserébe előléptetést kér, hanem normális helyen a vezetőség honorálja azt, ha több munkát lőcsöl a másik nyakába.

3. Ismerkedj az ismeretségi körödön kívül, vagy az ismeretségi körödön belül olyanokkal, akik maguktól is gazdagok.

Ne az legyen a legfontosabb az ismerkedésnél, hogy mennyire fullos, dögös, modelles a másik, mert azok között sokkal nagyobb eséllyel fogsz ki aranyásó libát. Ne rázd a rongyot sehol - ne menőzz az autóddal, telefonoddal (nem azt mondom, hogy ne használd, de ne mutogasd direkt, főleg ne társkereső oldalon), pénzeddel. Ismerkedj olyan közegben, ahol normálisabb, közvetlenebb, kedvesebb nők szoktak megfordulni - menj el önkénteskedni... túrázni... covid időszak után nem sznob kultúrestekre; tematikus fórumokra neten.

2021. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!