Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Családi vagyont megörökölve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi vagyont megörökölve hogy tudnám elkerülni a gold digger típusú lányokat, esetleg nőket?

Figyelt kérdés

Szüleim sajnos már máshol vannak.Egyedüli gyerekként rámszakadt minden, amit régen csak élveztem.Nem tudtam mi a felelősség, emberekkel való bánás, hivatalos dolgok intézése.Sajnos egy családi szomorú esemény rám hárított minden dolgot.Pár hónapja hivatalosan mindent megörököltem,rendesen lepapírozva.Mivel kicsit enyhül a fájdalom, szeretnék társat találni.mivel hiányzik a szülői irányító háttér, elgondolkodtam hogy 5-10 évvel idősebb nővel is ismerkednék, hátha neki nagyobb az élettapasztalata, többet tud majd segíteni az életben.

28 éves vagyok, max 40 éves korig keresnék párt.

Aki hasonló cipőben járt, hogy vagyonosabb emberként próbált ismerkedni, hogy tudta elkerülni a pénzt kereső nőket?

Köszönöm a válaszokat szép napot mindenkinek.



2021. márc. 13. 11:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%

Valamilyen szinten MINDIG és MINDEN NŐ a pénzre megy. Nyilván látja, hogy nem takarító vagy, hogy van jó kocsid, hogy nem moslékot eszel,...

Az viszont a te döntésed, hogy milyen nőkből válogatsz. Mert igen, egy minőségi punci pénzbe kerül. Egy ismert énekes vagy sportoló csaj, egy dögös diáklány, egy gazdag apu pici hercegnője, egy sebészfőorvos ex-felesége,...ezek nagyvadak.

2021. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Megkörnyékezett már pár ilyen.Volt egy titkárnő a cégnél, elvált már, de nagyon dögös, sajnos most már tudom milyen jellemű is.

felajánlotta önzetlenül hogy próbál majd segíteni, ismeri a cég ügyeit, ügyfeleit.

Nos ő pár találkozás után kinyögte, hogy igen, neki komolyabb ambíciói vannak az életben, de ennél a cégnél is, mi lenne ha adnék neki komolyabb posztot.

Sajnos sok ilyen van.Amióta ez történt furának találom, de több nő kereste az ismeretségemet. Régebbi családi ismeretségből is, akik a céggel álltak kapcsolatban.

Ezért kellene majd pár jó tanács, sajnos haverjaim nem jó álláspontot képviselnek, ők azt mondják, mindegyiket megfektetni és küldjem el őket.

DE én nem ilyet keresek.

2021. márc. 13. 11:13
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen hozzáállással meg ennyi ésszel hamar búcsút inthetsz a pénznek, aztán nem lesz gond.
2021. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem értem milyen hozzáállást kellene mutatnom 28 évesen.

Van ügyvezető, aki a napi ügyvitelért fele, de mivel bejárok napi szinte én is aktívan részt veszek a cég döntéseiben.

Sajnos kevés időm van ismerkedésre, online is próbáltam, de ott vagy a ruháim miatt, vagy a képek miatt, általában kiszúrták hogy nem melós vagyok, rögtön sok nőnek előjött az anyagias oldala.

Aki rutinos társkereső férfiként, és hasonló cipőben jár mint én, ők hogy szelektálnak, vagy randiknál hogy kerülik el az ilyen nőket.

Köszön még egyszer a segítő válaszokat.De fontos lenne, most is van pár nő aki írogat, állítólag mindegyik a komoly, élete szerelmét keresi, de már nem tudok nekik hinni.

Mivel haverjaim olyanok, amit leírtam, rájuk nem akarok hallgatni, mert akkor tartós kapcsolatom nem nagyon lenne.

2021. márc. 13. 11:22
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Összegezzük: tehát ráhárítanál akár egy idősebb nőre terheket, felelősséget, feladatokat, mert te 28 éves felnőtt férfiként mégsem vagy felnőtt. Mindezt ingyen, úgy, hogy háborogsz, hogyha cserébe egy jobb posztot kérne??? Még csak nem is pènzt kért.

Mit gondoltál? Hogy bárki a két szép szemedért fog segíteni, nem a jobb élet reményében?

Bmeg...ti úgy el vagytok itt tévedve, hogy az ember csak pislog, hogy ezt komolyan is gondoltad?

2021. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

A titkárnő ajánlatát el kellett volna fogadnod. Nem a dugást, hanem azt, hogy legyen a szemed és a füled.

Amúgy meg fogadd el, hogy a pénz vonzza a nőket, és a jó nőre költeni kell. Nem kell kocsit venni neki, de a vacsikat, nyaralást, ajándékokat,...azt elvárják.

2021. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki nő és ki férfi aki válaszol.

Ha van itt nő is, akkor ha mégis közölném a titkárnővel meggondoltam magam, hogy tegyem?

Hogy ne nézzen ki hülyén?

Bár ha ezek után megváltoztatom az álláspontom, akkor tudni fogja hogy átgondoltam ezt az egészet, és akarom hogy segítsen, így igazából ez már nem is kapcsolat lenne.

Hogy lehetne ezt megoldani?

Nem rossz nő, írtam is hogy dögös, csak elég korán rátért az anyagiakra, és nekem az ott és akkor nagyon fura volt.

2021. márc. 13. 11:48
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

"Nem rossz nő, írtam is hogy dögös, csak elég korán rátért az anyagiakra, és nekem az ott és akkor nagyon fura volt."


Felnőtt ember. Munkahely.

Mit gondolsz, mi a tökömért van ott az a nő, ha nem a lóvéért?

Ő legalább őszinte.

2021. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

#5 vagyok és nő.

Szerintem teljesen jogosan kér magasabb posztot, mivel segít neked. Nem eltartatja magát, hanem megdolgozik a pénzért, ez így működik, szokj hozzá, hogy mindennek ára van.

Mondd neki, hogy átgondoltad, és ha mèg aktuális a dolog, akkor üljetek le megbeszélni. Ennyi.

2021. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De akkor már kicsit olyan mesterkélt lesz ez az egész.Ennek spontán kellett volna történnie, olyan furán érezném, ha behivatnám hétfő reggel, és mondanám neki hogy egy kávé után beszélgetni akarok vele.

Ebből nehéz lenne kihozni hogy kapcsolatot is akarnék, nem csak előléptetni.

Hát most ha belegondolok, kicsit leizzadok, elég kínos szitu lesz.

Nem tudom hogy fogja ezután lereagálni, hogy először ő próbálkozott be.

2021. márc. 13. 12:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!