Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Családi vagyont megörökölve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi vagyont megörökölve hogy tudnám elkerülni a gold digger típusú lányokat, esetleg nőket?

Figyelt kérdés

Szüleim sajnos már máshol vannak.Egyedüli gyerekként rámszakadt minden, amit régen csak élveztem.Nem tudtam mi a felelősség, emberekkel való bánás, hivatalos dolgok intézése.Sajnos egy családi szomorú esemény rám hárított minden dolgot.Pár hónapja hivatalosan mindent megörököltem,rendesen lepapírozva.Mivel kicsit enyhül a fájdalom, szeretnék társat találni.mivel hiányzik a szülői irányító háttér, elgondolkodtam hogy 5-10 évvel idősebb nővel is ismerkednék, hátha neki nagyobb az élettapasztalata, többet tud majd segíteni az életben.

28 éves vagyok, max 40 éves korig keresnék párt.

Aki hasonló cipőben járt, hogy vagyonosabb emberként próbált ismerkedni, hogy tudta elkerülni a pénzt kereső nőket?

Köszönöm a válaszokat szép napot mindenkinek.



2021. márc. 13. 11:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%
Egy coach-al többre mennél. Le is írtad: az irányító háttér hiányzik, pedig benned is megvan a képesség arra,hogy döntéseket hozz, viszont kipróbálni még nem nagyon volt alkalmad, ahogy sikereket megélni sem. A titkárnő a p.nájával akar karriert építenj, ha itt nem nyert, megy majd a konkurenciához: sok ilyen van. Az "önzetlenül felajánlotta" rész emiatt kissé nevetséges. Nyilván sokan látnak benned most jó partit, és tényleg nem mindegy, hogy kit mi motivál amikor párt keres, de az engem is taszítana, ha egyértelműen csak egy jó befektetést látna bennem egy pasi, mert egy jól menő céget örököltem.
2021. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezve, hogy ez nem kamu kérdés.


ÉN, a kérdező helyében, tudva és belátva, hogy felnőttként sem csajozni, sem céget vezetni, de még egy beosztottal beszélni sem tudok, a következőt tenném:

Felméretném a cégvagyont 2-3 különböző könyvvizsgáló céggel, majd eladnám az egészet.

A pénzt pedig egy rakás ingatlanba tenném, amik kiadását egy ingatlanos cégre bízva, csak a pénzt markolnám fel a hónap végén.


Ne legyen igazam, de bukni fogsz!

2021. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
4%
Úgy utálom a lúzer senkiket!
2021. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem szeretnéd, hogy a pénzed miatt hajtsanak rád a nők:

-Vásárolsz pár olyan ruhát, ami nem tükrözi az anyagi jóléted,

-Bérelsz egy lakást,

-Veszel egy pár 100 ezres kocsit,

Ha ezekkel a kondikkal találsz nőt, az biztos nem a pénzedre hajt.

2021. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

SZóval, ha a titkárnő magasabb beosztást akar, akkor aranyásó, de ha te azért akarsz idősebb nőt, mert segít neked, az rendben van? Te is aranyásó vagy.


Az is rendben van, hogy a apádtól-anyádtól örökölt vagyont, pozíciót kihasználva akarod felszedni a titkárnőt?


Mellesleg miért nem ismerkedsz jól kereső, magas végzettségű, beosztású nőkkel?

2021. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
#12 - nek tök igaza van.
2021. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
15: mert ahhoz a kerdezo keves
2021. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%

"Felméretném a cégvagyont 2-3 különböző könyvvizsgáló céggel, majd eladnám az egészet.


A pénzt pedig egy rakás ingatlanba tenném, amik kiadását egy ingatlanos cégre bízva, csak a pénzt markolnám fel a hónap végén"



Ugy bizony!


Es koltozz ki vmi olcso, tropusi orszagba labat logatni, ahol megtobbet er a penzed.


A noket meg hanyagold, ki fognak forgatni a faszba, ha ennyire naiv vagy! Felcsinaltatjak veled magukat, es tartasdij-automatakent fogsz megrohadni!



36F incel

2021. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, te miért jósolgatsz neki

ilyeneket, mikor sosem volt közöd nőkhöz?

2021. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
11%

19.-nek.


Miért ne? Én nem nyúltam még húsdarálóba, de így is tudom, hogy nagyon nem tenne jót.

2021. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!