Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg törpének számítok 175...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg törpének számítok 175 cm magassággal?

Figyelt kérdés
Itt olvastam többektől, hogy ez alacsonynak számít és az ilyennek sose lesz nője.

2021. márc. 12. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
171 vagyok, és én is tökéletesen jól érzem magam a bőrömben. Én örülök neki!:)
2021. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%

Ha csóró vagy igen. Manapság már én is annak számítok a Gyakorizós libák szerint a 180 centimmel.

Bár nem mindegy a csajnak? Úgyis le fog térdelni. >:)

2021. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát pluszpontnak nem számít a nők szemében, inkább a 170 alattiaknál semleges mondjuk. De még így is elég sok 170 cm alatti nő van (mondjuk a nők fele, kétharmada), szóval van esélyed. Inkább annyi, hogy mást is le kell tudnod tenni az asztalra az életben. Oké, nem vagy magas, de még mindig lehetsz izmos, jóképű, pénzes, tökös, ambiciózus, jó dumás, magabiztos, stb. Lehetsz 175 cm, de ha ezek közül is minél többel rendelkezel, akkor azért lesz nőd valószínűleg.


Én magas vagyok, de az egyik legjobb barátom 172 cm. Ő is kigyúrt, jó dumás, halad előre az életben szakmailag és anyagilag, stb. Kb 20 éves kora óta sose volt gondja a nőzéssel. Igen, picit nehezebb 175 centivel, mintha mondjuk 185 centi lennél, de bőőőőven tudod mikkel kompenzálni.

2021. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
78%
176 centi vagyok - sosem ez volt a baj.
2021. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem vagy törpe, még alacsony sem.

A párom 176cm, én csak kb. 156cm, úgyhogy ő nekem magas :)

2021. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Az égvilágon semmit nem befolyásol a magasság nálam! Annál azért kicsit tovább látok.

28N

2021. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

Én 35 éves vagyok, 172 cm.

Tény, hogy a mai fiatalok magasabbak mint az én korosztályom.

Sajnos valóban a nők mostanság 180+ cmes férfit keresnek.

Bár az sem utolsó szempont, hogy valami kedvenc színészükre hasonlíts, mert mindegyik hercengnőnek képzeli magát és keresika szőke herceget...

2021. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

A magassagi hiszti meg regrol maradt itt. Egy hulyeseg. En 191 vagyok es ugyan ugy vannak problemaim mint mentalisan mint pedig fizikalisan. Amit eszte vettem, h egy magas csavo kicsit lenezi az alacsonyabbat. De szerintem pont azert mert sokan hangoztatjak is ezt es hat mit lehet tenni?

Vagy beallsz a sorba vagy ugy gondolkodsz es erzel ahogy te igazan jonak erzed.

2021. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Tessék mindenki a másodikat választotta. :)

2021. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

Csak azért választották a másodikat mert beleírta, hogy sportosabb testalkatú az alacsonyabb pasi.

A nőknek bejön a sportos, kigyúrtabb testalkat, mindegy milyen magas a pasi, vagy hogy mennyire ronda.

Először arcot néznek, ha nem vagy nekik szimpi akkor rámennek a testalkatra, ha az sem szimpi akkor lapoznak.

Így megy ez a modell alkatú nőktől egészen a ducikig. Végül a magasságot nézik, ha több mint fél fejjel vagy alacsonyabb akkor is lapoznak.

2021. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!