Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes még magyar pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még magyar pasiknak esélyt adni vagy inkább külföldiekkel lenne jobb ismerkedni ha nem is vacsorafelezgetős randit szeretnék?

Figyelt kérdés

Csak jó lenne ismerkedni önfeledten randizni.Sajnos azt tapasztalom meg barátnőim is hogy a 30-40 korosztály pasikból sóher.Randin felezni akarnak ha felhozom fagyizhatnánk óvatosan megkérdik felezzük vagy ő fizessen?

Kiábrándultam picit.

Párszor volt szerencsém külföldi pasikkal randizni náluk ilyen fel merült hogy felezzük a vacsorát meg hasonlók.

Sokkal kellemesebb is volt a randik hangulata.


jún. 26. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom te kikkel randizol, életemben nem feleztem még semmit. Csaj baráttal is felváltva fizettünk és akkor is ügyeltem rá hogy én ne kérjek drágát amikor ő fizetett. 34/F
jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Náluk ilyen fel sem merült....javítva.
jún. 26. 20:02
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

Ha azt a krva fagyi felét se tudod kifizetni akkor te miből élsz, segélyből?!

Ennyire nő ne akarj már lenni. Fizessed a felét, vagy menjél külföldi pasit találni.

jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

Igen neked kérdező egy külföldi pasi kell, mondjuk OROSZ!

AZ JÓL megnevelne .

jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Vagy szerb esetleg arab, de az olaszok sem piskóták. Menjél oda te...pénzhajhász. 💵
jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Troll

Nem látjátok?

jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Látom kérdező tényleg igazad van pedig eredetileg azt akartam írni, hogy talán mégsem ez az általános. De már megjöttek, tényleg igy van.. 😁😁😁
jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem tudsz lazán önfeledten randizni mert egész végig azon kattog a pasi miért kértem kacsamellet vacsira ha egyszer meghívott és azt szeretnék enni.

Első randin azért illene a pasinak a nőt levenni a lábáról és udvarolni.

jún. 26. 20:20
 9/22 anonim ***** válasza:
9%
2024 van kérdező, ez az 1800-as években volt még divat, kicsit ébredj már fel.
jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Manapság nem divat udvarolni és a nőt meghívni első randin vacsorázni?
jún. 26. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!