Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes még magyar pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még magyar pasiknak esélyt adni vagy inkább külföldiekkel lenne jobb ismerkedni ha nem is vacsorafelezgetős randit szeretnék?

Figyelt kérdés

Csak jó lenne ismerkedni önfeledten randizni.Sajnos azt tapasztalom meg barátnőim is hogy a 30-40 korosztály pasikból sóher.Randin felezni akarnak ha felhozom fagyizhatnánk óvatosan megkérdik felezzük vagy ő fizessen?

Kiábrándultam picit.

Párszor volt szerencsém külföldi pasikkal randizni náluk ilyen fel merült hogy felezzük a vacsorát meg hasonlók.

Sokkal kellemesebb is volt a randik hangulata.


jún. 26. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%

Ne haragudj meg, hogy tőlem kell megtudnod, de nem igazán.

Az alap az, hogy felesbe, vannak esetek amikor a pasi kifizeti, de krvara elegünk van már a kidobott pénzből, mert 100 randibol 99 offol minket randi után.

Plusz ti nők akartatok egyenjogúságot, hát itt van.

Amúgy szerintem tök normális, hogy felesbe megy. Nem tudom miért kapsz epilepsziát ettől.

jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Az egyenjogúság nem erről szól, te nagyon buta. Neked arról szól, hogy szakállas nőkkel is randizol? Idióta.
jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Jelentve
jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Csak külföldiekkel érdemes, magyar palik 5 ft-ot is sajnálnak ja de ha meg is hívnak egy 1000 ft-os kávéra akkor meg vannak győződve és alanyi jogon el is várják hogy majd egyből hanyatt borulsz emiatt és szétteszed, egy normális komoly szándékú nőre sajnálnak 1000 ft-ot is persze prostihoz menni 2 naponta és 1 óráért 50-et kifizetni arra nem sajnálják 🤣
jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%
Perszeeee... menj randizz az arabokkal akik egyből puccos helyre akarnak hívni - ha neked ez az igényszinted. Esetleg a részeg angol turistákkal, hátha meghívnak egy felesre is a sör mellé.
jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

Hát sok pasi már azt se tudja mi az, hogy udvarolni (nőket se kell félteni), de én 10-ből kb egy ilyen férfival találkoztam aki felezni akart.

N

jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Egyre tőbbször hallok erről. Sajnos nekem is volt részem benne. Úgy gondolom nem bennünk van a hiba.

És ez amit itt leírtál gyakori, de nem mindenki ilyen én még reménykedek.

9es tipikus eset, amit le írt. Gondolom maga is van, melyik nőnek kéne ilyen ember?!

5ös is szintén 🤣 a pénz hajszolász nem itt kezdődik. Ezek elvárt alap dolgok. Ez inkább a hozzá állás hogy legyen kapcsolatom, és ezek rendelkezek irreveláns elvárásokkal.

3as is szintén.

Qúrrva nagy bajok vannak ahogy nézem. Egy igazi férfi tisztában van magával és hogy mit kell nyújtania egy nőnek! Komoly férfi így nem visrlkedik és nem nyilvánul meg🤷🏼‍♀️

jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%
Nyugati is felezni akar majd, tudod ott liberalizmus van több a feminista… és nem akar megalázni azzal hogy fizeti a lakás.. hiszen te is tudós magadnak:)
jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

a 14-es kommentjét maximálisan alá tudom támasztani ex- rosszlányként.

Több olyan kuncsaftom is volt, aki megemlítette, hogy nem megy randizni, mert minek fizessen egy italt "aztán meg majd jön a vacsorával" a bizonytalanért.


Ezt így nekem mondta az aktus után...

Majd fizetett egy óra biztosért.


Hihetetetlen idióták a férfiak.

jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

19

Na de az ismerkedés eleve nem arról szól, hogy dugunk az első randin.

jún. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!