Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik testi hibám javításának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik testi hibám javításának fogjak neki először hogy nagyobb eséllyel legyen pasim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok naiv és tudom, hogy a testi hibáim rontják az esélyeimet. Egyszerre nem tudok mindenbe belefogni, mivel kezdjem, szerintetek ezek közül melyik a legfontosabb?


- körömrágás abbahagyása

- fogszabályzó felrakatása, ilyen szintű a probléma kb: [link]

- súly leadása (most 170 centihez 70 kiló vagyok)

- lézeres szőrtelenítés (erről inkább nem tennék be képet)

- lézeres szemműtét (rövidlátó vagyok, nagyon)


Köszönöm a válaszokat és ha nem csúfoltok ki! 36, nő



2021. márc. 1. 19:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért kell felállítanom sorrendet, mert anyagilag egyszerre sajnos nem fér bele a lézeres szemműtét, a lézeres szőrtelenítés és a fogszabályzó. A körömrágáshoz arra gondoltam, hogy csináltatok zselés festést, de annak is van anyagi vonzata. Ahogyan az étkezés átalakításának is. Ha megnézitek a zöldség-gyümölcs árakat, ezek jóval drágábbak mint pl. egy fél kiló tészta egy üveg valami szósszal, amit 3 napig eszek.


De akkor kezdem a körömrágás leállításával és a fogyással, szép lassan. Köszönöm!

2021. márc. 1. 20:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivan??


Ezek testi hibák, ezek problémák??


Neked csak fogynod ez a legnagyobb problémád...


Azt hittem orrplasztika, vagy egyéb plasztikai műtétekről lesz szó

2021. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül, amivel érdemes kezdeni, az a körömrágásról való leszokás és a fogyás.

A rövidlátóságot esztétikailag lehet ellensúlyozni kontaktlencsével, szép keretű szemüveggel.

A lézeres szőrtelenítés az könnyebbséget okoz a mindennapokban, de ugye borotva meg hab azért létezik... ha rendesen, rendszeresen szőrtelenítesz, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy alapból szőrösebb vagy-e. Ha túl macerásnak tartod, és úgy vagy vele, hogy amíg nem lesz lézeres szőrtelenítés, addig hagyod nőni a szőröd, elég sok férfinál elvágod magad.


A fogaid szerintem nem vészesek, még szexepilnek is elmennének, nem ilyen undorító módon össze-visszák.

2021. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyesmi a fogam,de nekem sosem volt fogszabályzóm.Te még nem láttál durva fogakat.Inkább ápold rendesen és fehérítsd.Az is szép tud ldnni.

A körömrágást hagyd abba,az nőtől elég gáz.Elmész műkörmöshöz vagy kissé növeszted és kifested,máris szép mancsod lesz.

Szemműtét lenne szerintem a fontos.

2021. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezek miatt nincs párod, egyik se olyan durva probléma. Én a szemműtétet választanám, mert látni pasi nélkül is jó.(Csak ha a helyedben lennék, mert nekem is szükségem lenne rá, de amellett, hogy nem vagyok alkalmas rá, így is túl válogatós vagyok pasikban. Ha még látnék is, csak még jobban szűkülne a kör 😂)
2021. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!