Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adják esélyt nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adják esélyt nálam jóval nagyobb kategóriájú nőnek úgy hogy mondta is hogy nem vagyok az este?

Figyelt kérdés
A húgom új kolléganőjével egyben barátnőjével találkoztam 2 hónapja először és tökre jól elbeszélgettünk és egyre többet találkoztunk. És hát mondtam neki hogy tetszik mondta nem vagyok az esete de valami vonzalom van és hogy próbáljuk meg, csók már volt szex még nem...
2021. jan. 22. 12:04
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
jóval szebb, sportos alak, nekem apa testem van kopaszodom
2021. jan. 22. 12:05
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy az esete de csók volt és szex is lesz. Értem. Végülis csak egy nőről beszélünk.
2021. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Siman, ha van vonzaloma akkor mukodhet. Lehet meg nem volt olyan patja mint te es ezert bizonytalan.

Mindent bele, tovabbi kavaras szex boven lehet belole meg nemi jaras is a tobbi meg majf kiderul. Ha per pill nincs senki sem kepben nalad siman meger egy probat.

2021. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
De az önbizalmad (söt, mondhatni önhittséged) százszorosa az övének!
2021. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A nem vagy az esetem de vonzódok hozzád féle mondatokból szokott szerelem lenni..Nagyon is az esete vagy , csak még eddig nem volt olyan személy akivel nem a jó kinézete miatt kezdett volna ismerkedni.
2021. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Te nem vagy férfi. Minek agyalsz ilyeneken? Menj rá!
2021. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak most épp nincs jobb neki, de azért már szeretne szexelni és így beéri veled is...én is ilyen vékony sportos nő vagyok és a jelenlegi szexpartnerem kicsit duci, ami nekem abszolút nem jön be, de akkora farka van, hogy azért simán szexelek vele :D Meg arcra helyes. Viszont kapcsolatot nem akarnék vele.
2021. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az 5-ös hozzászólása tűlontos. Nekem eddig mindenki, akibe beleszerettem, olyan volt, akiről sosem gondoltam volna, mert nem volt az “esetem”. És valóban a belsejük miatt kezdtek el érdekelni, ami aztán magával hozz
2021. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
*hozta a (nagyon erős) testi vonzalmat.
2021. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát ez vagy kamu kérdés, vagy nem tudom mi van. Ha tetszik a nő és tálcán kínálna magát, el kell venni amit ad! Ha ilyen dillemmáid vannak, akkor valami nem ok veled. Ha kihagyod, még 20 év múlva is arra a csókra meg tapizásra fogsz maszturbálni.
2021. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!