Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adják esélyt nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adják esélyt nálam jóval nagyobb kategóriájú nőnek úgy hogy mondta is hogy nem vagyok az este?

Figyelt kérdés
A húgom új kolléganőjével egyben barátnőjével találkoztam 2 hónapja először és tökre jól elbeszélgettünk és egyre többet találkoztunk. És hát mondtam neki hogy tetszik mondta nem vagyok az esete de valami vonzalom van és hogy próbáljuk meg, csók már volt szex még nem...
2021. jan. 22. 12:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20. 36 éves voltam most
2021. jan. 22. 20:17
 22/23 anonim ***** válasza:

na sikerült megadnod az esélyt?

amúgy én is vonzódtam már nálam jóval kevésbé vonzó férfihoz. Nem tudom miért/hogyan de van hogy van valami közös hullámhossz, ami kinézettől teljesen független.

2021. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én mindig inkább alulválasztok, nem bántam meg!

A mostani parom elvileg nem lenne az esetem mert nekem a macis jön be ő meg tök vékony. De olyan erős a kémia, hogy első randin is én támadtam le :-D

Azóta meg ő a legszexibb ffi nekem ;-)

2021. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!