Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adják esélyt nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adják esélyt nálam jóval nagyobb kategóriájú nőnek úgy hogy mondta is hogy nem vagyok az este?

Figyelt kérdés
A húgom új kolléganőjével egyben barátnőjével találkoztam 2 hónapja először és tökre jól elbeszélgettünk és egyre többet találkoztunk. És hát mondtam neki hogy tetszik mondta nem vagyok az esete de valami vonzalom van és hogy próbáljuk meg, csók már volt szex még nem...
2021. jan. 22. 12:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10. Kicsit aszexuális vagyok, vagyis inkább csökkent libidó, nagyon érzelmes vagyok amúgy ez tetszik bennem, mert szerinte ritka vagyok a férfiak 90 százaléka nem ilyen
2021. jan. 22. 12:36
 12/23 anonim ***** válasza:
Sajnálattal hallom, ebben az esetben nagyon óvatosan kell eljárnod, mert ha összejöttök és beleszeretsz, akkor nehezen fogod megtartani. Hacsak nem ő is aszexuális. Ha nem az, akkor dobni fog, vagy félreléphet a kevés, vagy 0 szex miatt. A nőknek is kell a szex, persze ha nem aszexuális.
2021. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12. pont emiatt tettem fel a kérdést..
2021. jan. 22. 12:50
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Csökkent libidó, pocakosság, kopaszodás, extra érzelmesség lehet hormonprobléma is.
2021. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Adjál-e esélyt? :D

Itt ő az, aki neked ad esélyt.

Nagyon ritka, hogy egy jó nő maga alá választ, vannak sportos jóképű srácok is, velük szoktak összejönni.

A helyedben én nem gondolkoznék, már ha nem kamu ez a történet.

2021. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15 ha valakinek a valakije vagy (itt a tesó az összekötő) akkor van ilyen. Ami esetekkel itt is néha példálóznak hogy “ennyire ronda férfit láttam annyira szép nővel” ott rendre van valami hátszél. Kérdezővel szerinted szóba állt volna a csaj ha vadidegenként szólította volna le a villamosmegállóban?
2021. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%
Jobb az apatest mint a giliszta alkat
2021. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Adjál-e esélyt? :D


Itt ő az, aki neked ad esélyt


Nem nagyon nem mivel ő mondta próbáljuk meg így már úgy gondolom rajtam múlik a dolog

2021. jan. 22. 16:08
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis erről van szó: “-Óh nagyon tetszel járjunk! - Hát nem vagy az esetem de a húgodra tekintettel próbáljuk meg, max mást képzelek a helyedbe.- Ja ha ennyire akarsz engem, hajlandó vagyok megfontolni”
2021. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, de komolyan?....
2021. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!