Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik testi hibám javításának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik testi hibám javításának fogjak neki először hogy nagyobb eséllyel legyen pasim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok naiv és tudom, hogy a testi hibáim rontják az esélyeimet. Egyszerre nem tudok mindenbe belefogni, mivel kezdjem, szerintetek ezek közül melyik a legfontosabb?


- körömrágás abbahagyása

- fogszabályzó felrakatása, ilyen szintű a probléma kb: [link]

- súly leadása (most 170 centihez 70 kiló vagyok)

- lézeres szőrtelenítés (erről inkább nem tennék be képet)

- lézeres szemműtét (rövidlátó vagyok, nagyon)


Köszönöm a válaszokat és ha nem csúfoltok ki! 36, nő



2021. márc. 1. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a körömrágással felhagyás és a fogszabályzó.

Drasztikus fogyózásba nem jó belekezdeni, inkább próbálj egészségesebben élni, ha esetleg sportolni kezdenél, talán ott is találkozhatsz valakivel.

2021. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnál egyszerre többel foglalkozni? Ne rágd a körmöd, mert esztétikailag nem szép és kezdj el súlyt leadni! :)
2021. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

-körömrágás abbahagyása - kezdd ezzel, szerintem ezt a legkönnyebb kijavítani

-szőrtelenítés, szemműtét - ezekkel lehetne folytatni


-fogszabályozó - a kép alapján nem tűnik durvának a probléma

-súly - ha arányosan oszlik el rajtad, akkor ez nem lehet gond

2021. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Lézeres szemműtét, a többi felesleges.
2021. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd a súly eladással bár nem biztos hogy sokat kell, így látatlanban nehéz megmondani hívjuk inkább alakformálásnak. Eközben próbálj leszokni a köröm rágásról. És a szőrtelenítés is előnyös lehet.

Hol kell szőrteleníteni és miért pont a lézeres megoldás játszik?

2021. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert a lézeres tartós. Nem vagyok jeti vagy ilyesmi, csak akkor másnapra nem lennék "borostás".
2021. márc. 1. 19:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó igaz, de először én otthon elkezdeném egyszerűen borotválással. Másnapra még én sem leszek borostás sehol.
2021. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Borostásan is jó pasijaim voltak (hozzám képest).


Viszont klassz testem van (sportolok), és a férfiaknak az összkép a fontos.


A körömrágás gusztustalan, hagyd abba.


A fogad nem gáz, ha egészségesek.

2021. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindegyik az, de azokat úgyis kezeltetem ha vége a vírusnak.
2021. márc. 1. 20:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért nem lehet egyszerre.

A körömrágás szerintem nem hatalmas gond...hanyagolnám.

A fogyáshoz nem kell feltétlenül kegyetlen diéta. Elég ha többször kevesebbet eszel. Nem kell éhezned egyáltalán. Csökkenteni kell a tésztaféléket, krumplit és kenyeret. Ugyanakkor egyél több friss zöldséget. A cukros ételeket pedig kerüld...inkább egyél gyümölcsöt. Párszor elmehetsz futni is. Ezekhez szerintem nem kell nagy lelkierő, csak kis odafigyelés.

A lézeres szőrtelenítés nem tudom, hogyan működik. Az nem egy pár órás feladat?

A szemműtétnek azonban priorítást kell élveznie. De az sem olyan, hogy ne tudnál közben odafigyelni az étrendedre.

Ha csak annyi a probléma a fogaiddal akkor nem is foglalkoznék vele. Nekem is volt fogszabályzám de sokkal súlyosabb volt a helyzet.


Szerintem többet segítene ha növelnéd az önbizalmad/önértékelésed. Kevés önbizalommal lehetsz a világ legszebbje is mert úgyis fogsz találni valami kifogásolni valót magadon.

2021. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!