Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jutottatok el arra szintre, hogy leszrom, nem kell pasi inkább ?

Figyelt kérdés
Mint, hogy ennyit alkalmazkodjak megfeleljek tűrjek stb
2021. márc. 1. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem neked nem kell pasi szerintem. Nem i kább úgy van, hogy te nem kellesz a pasikának?
2021. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy komoly kapcsolatra nem kell? Hamar, emlékeim szerint még tizenévesen, mert már akkor is láttam, hogy az egy nő számára nettó szívás, pl. az általad említettek miatt is. De szexre azért mindig kellett volna, most is (lassan a 30-at töltve) kellene, csak hát álmodik a nyomor... 😔
2021. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A második kapcsolatom után rájöttem hogy bár vannak előnyei a párkapcsolatnak, nem ér annyit mint amennyi áldozattal, alkalmazkodással jár - és később nagy eséllyel fájdalommal.

Fárasztó az is hogy reménykedjek hogy találok egy hozzám hasonlót, akivel jól megértjük egymást és a vonzalom, szerelem is kölcsönös.

Jobb egyedül, amikor azt teszem amit akarok.

2021. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
majd eljutsz arra a szintre hogy nem akarsz megfelelni hanem saját magadat adod és jól fogod érezni magad egy kapcsolatban
2021. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 évesen jutottam el oda.
2021. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 30 éves koromban jutottam el odáig, hogy nem akarok görcsösen kapcsolatot és inkább maradok egyedül mint hogy idiótákkal szívjak. Aztán utána nem sokkal megismertem a jelenlegi férjem😃
2021. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom mi a kérdés lényege. Most olyan srác nem fog kollektív bűntudattól vezérelve megkövetni akit nem kényeztettél, de olyan lány se sajnál aki szívesen lett volna azzal aki mellett “hősiesen” szenvedtél
2021. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 4-esnek. Te mindenaron akarsz kapcsolatot, utana meg nem akarod megfizetni a "minden art". Ismerkedesnel nem kampanyolni kell magad mellett, olyanokat a nyakadba venni, amirol azt gondolod a masiknak bejohet. Egyaltalan nem. Hanem magadat kell felfedned. Mindenki igyekszik a legjobb kepet mutatni, de egyaltalan nem mindegy, hogy a valos kepet mutatod, vagy sem. Mutasd a sajat a jonak, vagy elonyosnek gondolt dolgaid. Pont az van, hogy az elkepzelt elvarasokhoz igazodsz, hatarokat meg nem huzol.
2021. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazkodjak, megfeleljek, tűrjek? Mi vagyok én, lábtörlő? Már a huszas éveim elején eljutottam odáig, hogy ilyen szar kapcsolatrta ne pazaroljam az időm. Egyedül lenni csodálatos dolog, tudod ki adná fel valami olyan szarért, amiben folyamatosan tűrnie kell meg megfelelnie.. Akkor már inkább az ember éljen boldogan egyedül és csak akkor adja ezt fel, ha olyan emberrel találkozik akivel minden nagyobb fontos klappol és akkor nem kell se megfelelni, se tűrni. Én így csináltam, be is jött.
2021. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Még tizenévesen, amikor rájöttem, hogy a lányok is érdekelnek. Szexuálisan messze felülmúlják a férfiakat, kapcsolatra pedig nem is nevezném alkalmasnak a férfi nemet.
2021. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!