Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy jó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy jó nő vagyok, de mindenki csak megdugni akar?

Figyelt kérdés
Nem nézek ki rosszul, ezt tudom magamról, de mondják mások is, lehet velem beszélgetni, érdekelnek könyvek, filmek, diplomás vagyok, van normális munkahelyem, lehet velem bulizni (persze nem most), kirándulni stb. Mi lehet velem a baj mégis, ha vagy még randi előtt vagy 1-2 találkozás után mindenki a dugásra tereli a szót? Nyilván én is szeretnék, de azért elsősorban kapcsolatra vágyom, így nekem ez ilyen minimális ismeretség után korai.
2021. febr. 21. 11:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
Neked kellene eldöntened melyik hím mire való. Egy kis pszichológia az egész.
2021. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Talán nagyon jól nézel ki és eljár a férfiak fantáziája.

Ettől függetlenül, ne hanyagold el magad, de ha ezzel közelít valaki, utasítsd el.

Nem írtad a korodat, de úgy tűnik, hogy a múlt napokban már feltetted ezt a kérdést. Ott elég jó válaszokat kaptál.

Ne idegeskedj, hanem válogass. Rátalálsz, ill. rád talál.

Ffi.

2021. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Akkor lehet csak simán nincs szerencséd mostanában, vagy valamiért az olyanokat vonzod.

Hagy nekik időt akit igazán érdekelsz az úgyis kivárja azt az időt ami megfelelő neked.


7-es voltam.

2021. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel ezt a kérdést még soha, de lehet, hogy más is hasonló cipőben jár, azért az egybeesés. 25 vagyok amúgy.
2021. febr. 21. 11:39
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Talán éppen ennek a "tudom magamról, hogy jó nő vagyok, és ezt ki is hangsúlyozom" hozzáállásnak köszönhetően. Egy ilyen nőről az első benyomás az, hogy fenn hordja az orrát, ezért sokan nem is próbálkoznak, mások meg kihívást látnak abban, hogy elérjék hogy szexeljen velük.
2021. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
15-ös, ezt sem gondolnám, mert én úgy magamban tudom ezt, emiatt fennhordani az orrom eszembe sem jutna. Sőt, fiút/férfit sem külső alapján választok, persze nézzen ki valahogy, de azért nem ez a legfontosabb, ha van a másiknak csomó értékelhető tulajdonsága.
2021. febr. 21. 11:46
 17/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit gondolsz magadról, kihat a "kisugárzásodra". Épp úgy, ahogy te is látod ezt más embereken, rajtad is látszik. Te is megmondod egy tök idegen férfiról a mozdulatai, gesztusai alapján, hogy mennyire van megelégedve magával, mennyire magabiztos. Mindezt úgy, hogy egyetlen szót sem beszélsz vele. Itt ugyanez van.
2021. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%
Ne Tinderen ismerkedj. Próbálj ki másik társkereső alkalmazásokat, külföldi kutatások bizonyítják, hogy a tinderen az egyik legalacsonyabb a sikeres párkapcsolatot találók aránya. Esetleg érdemes lehet alapból fizetős társkeresőkre regisztrálni.
2021. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem lennél jó nő, még megdugni sem akarnának.
2021. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%

"jó nő vagyok, de mindenki csak megdugni akar?"

Ebbe belekavarodtál. Abból, hogy jó nő vagy még nem következik az, hogy szexen kívül többet keressenek benned. Az máson is múlik.

2021. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!