Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér férfiként vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér férfiként vékony, csinos nőt akarok! Mi ezzel a probléma?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 17:12
1 2 3 4 5
 41/45 Barnabas333 ***** válasza:
58%
Tudod egy kicsit duci nőtől is rengeteg örömet kapnál az életben, de inkább e gondolkodás mód miatt két ember se lesz boldog... De nem csak te vagy ezzel így az emberek 80%a és ide a nők is bele tartoznak inkább élnek egyedül...de mindig is idióta volt az emberiség...43f
2021. ápr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele probléma, sok sikert hozzá! Mindenképpen előnyös tulajdonság, hogy szereted a kihívásokat!
2021. ápr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Semmi. Csak a személyiség számít. Én is minél egészségesebb embert akarok. Olyan témában is, amiben én nem vagyok toppon. Ez normális.
2021. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
40%
Semmi. A duci csajok is sokszor sportos hapsikra hajtanak, őket érdekes módon nem szokták "osztani", ahogy egyesek itt a kommentekben.
2021. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Én csinos nőként jóképű inkább vékony mintsem izmos pasikat részesítem előnyben. Nem tudnék vonzódni egy kövér férfihoz. Nem mernek leszólítani se, csak látom hogy figyelnek.
2021. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!