Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér férfiként vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér férfiként vékony, csinos nőt akarok! Mi ezzel a probléma?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 17:12
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
10%
Milyen "hasznos" tanácsok vannak ezen az oldalon :D Inkább valami gyógyszer ajánljatok neki ami fogyasztó hatású és legális. Vagy a pajzsmirigyre való, esetleg egyéb olyan hormonokra amik miatt nem tud lefogyni.
2021. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
91%

#12 fogyasztószerek nincsenek. Ha pedig a hormonjaival van baj, a legnagyobb gond, ha tudatlanul random gyógyszereket ajánlasz egy ismeretlennek. Fogyáshoz megfelelő étrend (deficit), és mozgás kell. Ennyi. De nem kért ezzel kapcsolatban tanácsot.

Kérdező: azt akarsz, ami jól esik, és az lesz, ami "jut". Nekem nem probléma, az én életemre, kapcsolatomra nincs hatással a te életed.

2021. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
88%
Annyira tipikus. Ismerek egy alacsony, ronda pasit. Na ő a legkritikusabb az elvárások terén akit eddig ismertem. Palvin Barbit is kritizálta, hogy soha nem kellene neki, mert szerinte nagy az orra. :) Hát nem akartam mondani, hogy ez az érzés valószínű kölcsönös lenne.
2021. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, gyógyszer meg mit tudomén, persze. A legtöbb kövér ember egyszerűen lusta disznó és könnyű ráfogni arra hogy jaj így meg úgy nem tudnak lefogyni.

Most futottam bele ebbe az "élet 300 kg felett" című műsorba. Tudjátok ez azokról szól akik már annyira el vannak hízva hogy a s*ggüket sem tudják kitörölni egyedül és gyomorműtétre várnak. Nem tud az ágyból felkelni és tálcán hordják neki a hamburgert, sültkrumplit pizzával meg krémes tortákkal. A műtéthez 300 kg alá kell menni. És érdekes, amint van valami motivációjuk, simán ledobnak 10-15, de akár 20 kg-t is 1-2 hónap alatt, hogy minél hamarabb meglegyen a műtét.

2021. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
0%

13.


A gond onnan indul, ha ez a kettő amit leírtál nem válik be. Nálam pl. nem vált be. Még a deficites étrend ideig-óráig igen (3 hónap alatt -35 kiló), a mozgással viszont szinte semmi változás nem volt 9 hónap alatt, pedig nem lógtam el, általában majdnem összeestem a végére, röhögött is ezen a bunkó edző.

2021. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
0%

15.


Ha van valami "jutalom" az út végén, akkor könnyebb motiváltnak lenni. De ha csak úgy elkezdesz valamit aztán úgyse érdekel a világon senkit, akkor... egy idő után az is olyan szürkévé és semmilyenné válik, mint minden más az életben.

2021. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
88%
Semmi probléma ezzel, lehet próbálkozni 😀 van akinek sikerült
2021. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
97%
Én vékony csinos nő vagyok. Nem vonzódok a kövér pasikhoz, gusztustalanok, jobban izzadnak, eltorzult az arcuk is.
2021. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
91%
17 magadért kell lefogyni, nem másért.🙄
2021. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
17%

20.


Azon már túl voltam egyszer, de nem éreztem magam jobban tőle, amit amúgy vártam a folyamattól, mint "jutalom". De se magabiztosabb nem lettem, sem boldogabb. Minden ugyanolyan maradt. Nagy csalódás volt.

2021. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!