Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér férfiként vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér férfiként vékony, csinos nőt akarok! Mi ezzel a probléma?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 17:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Semmi. A vékony csinos nők is vékony csinos palit akarnak, így sajnos nem találkoznak az igények.
2021. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt ennyivel letudod, azzal nincs probléma. Ha vékony nőket zaklatsz, ha sírsz nyilvánosan, mint egy kisgyerek, szekálod a neked tetsző nőket, elmondod őket felszínes k...nak, amiért nem téged választanak, hanem a vékony / izmos másikat, a hozzád hasonló kövér nőket undorító szavakkal illeted, azzal van gond.
2021. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
70%
Semmi gond nincs ezzel, de legyen elég pénzed rájuk.
2021. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ezzel baj, csak ne csodálkozz, ha az igények sosem fognak találkozni.

Vékony, csinosnak mondott nő vagyok és hozzám hasonló paraméterekkel rendelkező férfit keresek (vagyis már csak kerestem mert időközben megtaláltam). Ha én teszek a külsőmért, akkor ezt elvárom a partnertől is. Szóval nem, nálam kövér férfinak 0 az esélye.

2021. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Biztos az, hogy nem állnak szóba veled. Különben nem kérdeznéd.
2021. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Semmi, de erre a csodára kb. annyi esélyed van, mint nyerni a lottón. :D Valljuk be, egy csinos, vékony nő, aki tesz magáért, hasonló férfit keres. Egyébként teljesen jogosan. :D
2021. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
5%
Menj prostikhoz (majd egyszer valamikor), a szerelmi részt pedig felejtsd el. Esetleg ha sok pénzed van plasztikai műtétekre és olyan anyagokra amik fogyasztanak.
2021. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy ilyen igényekkel sose lesz csajod.
2021. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
86%

Ez neked probléma, mert szűzf-sz maradsz halálodig.

Hacsak nem nyersz a lottón.

2021. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Mi a baj? Csak az, hogy kövér vagy🤣
2021. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!